Strona główna | Juniorzy młodsi | KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

04-11.10.2020 r. Gryfino – zgrupowanie szkoleniowe
09.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL-GER)
10.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL-GER)

  1. Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS Kwidzyn
  2. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock
  3. Jurasik Krystian – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  4. Kamiński Oliwier – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  5. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość – SMS Kielce
  6. Kozłowski Wojciech – MKS Żagiew Dzierżoniów – SMS Kwidzyn
  7. Lewczyk Filip – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  8. Lisiecki Michał – MKS Kusy Szczecin – SMS Kwidzyn
  9. Marchewka Krystian – SKF Wisła Płock – SMS Płock
  10. Pieńkowski Sebastian – KS AZS AWF Warszawa – SMS Kielce
  11. Rybarczyk Filip – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Kielce
  12. Sarnowski Bartosz – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Kielce
  13. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  14. Szymczak Krystian – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kwidzyn
  15. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  16. Wasiak Patryk – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  17. Welcz Jakub – KU AZS UMCS Lublin – SMS Kielce
  18. Wierzbicki Franciszek – MKS Wieluń – SMS Kielce
  19. Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  20. Kohrs Jakub – SPR Górnik Zabrze
  21. Pruszkowski Bartosz – SKF KPR Sparta Oborniki
  22. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS Kwidzyn
  2. Błażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  3. Miszczyk Szymon – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  4. Sęk Wiktor – KS Victoria Piaseczno – SMS Płock
  5. Wleklak Kuba – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  6. Wrona Filip – SKS Kusy Kraków – SMS Kielce
  7. Szweda-Lewandowski Jan – UKS Anilana Łódź – SMS Płock

Kadra szkoleniowa:

Bernacki Rafał – trener główny
Hanis Mateusz – trener asystent
Błaszkiewicz Tomasz – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Adamczyk Łukasz – fizjoterapeuta