15 października 2020

7. Metr: Powrót PGNiG Superligi w cieniu koronawirusa

Powrót rywalizacji w PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze kobiet w czasach pandemii koronawirusa – to główny temat najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej “7. Metr”. Gościem specjalnym będzie były reprezentant Polski i dwukrotny medalista mistrzostw świata, Patryk Kuchczyński. Transmisja w czwartek 15 października od godz. 18:00 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Koronawirus kontratakuje. W minionym tygodniu w klubach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi kobiet wykryto pierwsze zakażenia COVID-19. Z tego powodu odbyło się jedynie sześć z jedenastu zaplanowanych na weekend meczów. W magazynie dziennikarze TVP Sport porozmawiają na temat powrotu na ligowe boiska i zostaną omówione spotkania rozegrane w Tarnowie, Zabrzu, Lubinie, Piotrkowie Trybunalskim i Lublinie.

O realiach pracy w klubie zdziesiątkowanym wirusem opowie natomiast trener Gwardii Opole, Rafał Kuptel. Ponadto dowiemy się, jak to jest grać w maseczkach, co przybliży obrotowy hiszpańskiego Ademar Leon, Mateusz Piechowski. Jego koledzy z nowego zespołu wystąpili w miniony weekend w ligowym meczu właśnie z zakrytymi nosami i ustami. Polak w tym spotkaniu nie grał. O dołączenie do grona “Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka postara się natomiast siatkarski mistrz świata – Mateusz Mika.

Program poprowadzą Sylwia Michałowska i Marcin Rams. Gośćmi w studiu będą Patryk Kuchczyński – były reprezentant Polski i dwukrotny medalista mistrzostw świata – oraz Iwona Niedźwiedź – była reprezentantka kraju, a obecnie ekspert TVP Sport.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest