Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:
25-31.03.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
01-04.04.2021 r. Tel Awiw (ISR) – mecze międzypaństwowe (ISR-POL)
- Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
- Czapiewski Grzegorz- SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
- Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
- Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
- Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
- Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
- Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Słupski Michał – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
- Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
- Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
- Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
- Klamrzyński Oskar – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
- Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
- Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
- Nowak Marcel – Fuechse Berlin (GER)
Zawodnicy rezerwowi:
- Bykowski Igor – SPR Górnik Zabrze – SMS Kielce
- Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
- Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
- Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
- Pinda Aleksander- KS VIVE Kielce
- Smolibowski Bartosz – SPR Wybrzeże Gdańsk
- Starzecki Kevin – SRS Przemyśl
- Szewczyk Dominik – KS Azoty-Puławy S.A.
- Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.
Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian- trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego (od 25 do 31.03.)
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon – statystyk
Zbiórka zawodników dnia 25.03.2021 r. (czwartek) do godz. 19.00 Hotel Victor Pruszków DeSilva, ul. Andrzeja 1, 05-800 Pruszków.