Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

25-31.03.2021 r. Pruszków                          – zgrupowanie szkoleniowe
01-04.04.2021 r. Tel Awiw (ISR)                  – mecze międzypaństwowe (ISR-POL)

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Czapiewski Grzegorz- SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  4. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  5. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  7. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  8. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  9. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  10. Słupski Michał – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  11. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  12. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  13. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  14. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  15. Klamrzyński Oskar – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  16. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  17. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
  18. Nowak Marcel – Fuechse Berlin (GER)

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bykowski Igor – SPR Górnik Zabrze – SMS Kielce
  2. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  4. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  5. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  6. Pinda Aleksander- KS VIVE Kielce
  7. Smolibowski Bartosz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  8. Starzecki Kevin – SRS Przemyśl
  9. Szewczyk Dominik – KS Azoty-Puławy S.A.
  10. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian- trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego (od 25 do 31.03.)
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon – statystyk

Zbiórka zawodników dnia 25.03.2021 r. (czwartek) do godz. 19.00 Hotel Victor Pruszków DeSilva, ul. Andrzeja 1, 05-800 Pruszków.