Strona główna | Slider | XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Mężczyzn

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Mężczyzn

 

W dniach 28 czerwca – 2 lipca 2021 w Łodzi odbędzie się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

MIEJSCE ZAWODÓW
Hala Sportowa WOSiR Wieluń, ul. Częstochowska 35

KOORDYNATOR SPORTU
Jacek Piwnicki
tel 781 317 922
email: maraton@wosir.org

MIEJSCE ZAWODÓW
Hala Anilana 92-321 Łódź, Sobolowa 1

KOORDYNATOR SPORTU
Marek Żuk
tel. 660 467 781
email: m.zuk@lodzkizpr.pl

AKREDYTACJA
Hotel NU, Hotel Elan Al. Piłsudskiego 143

BIURO ZAWODÓW
Hala Anilana 92-321 Łódź, Sobolowa 1

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Hotel NU, Hotel Elan Al. Piłsudskiego 143

Skład turnieju finałowego:

Grupa E

  1. Dolnośląskie
  2. Mazowieckie
  3. Podkarpackie
  4. Świętokrzyskie

Grupa F

  1. Łódzkie
  2. Małopolskie
  3. Śląskie
  4. Pomorskie

GODZINOWY PROGRAM ZAWODÓW

1 dzień 28.06.2021 r. (poniedziałek) przyjazd drużyn do kolacji,
ODPRAWA TECHNICZNA godz. 19:00

2 dzień 29.06.2021 r. (wtorek) czas gry 2 x 20
godz. 9.00 (Gr.E) Mazowieckie – Podkarpackie
godz. 10.15 (Gr. E) Dolnośląskie – Świętokrzyskie
godz. 11.30 Uroczyste otwarcie zawodów oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej Andrzeja Szymczaka
godz. 12.30 (Gr.F) Małopolskie – Śląskie
godz. 13.45 (Gr.F) Łódzkie – Pomorskie
godz. 15.00 (Gr.E) Świętokrzyskie – Mazowieckie
godz. 16.15 (Gr.E) Dolnośląskie – Podkarpackie
godz. 17.30 (Gr.F) Pomorskie – Małopolskie
godz. 18.45 (Gr.F) Łódzkie – Śląskie

3 dzień 30.06.2021 r. (środa) czas gry 2 x 20
godz. 10.00 (Gr.E) Podkarpacki – Świętokrzyskie
godz. 11.15 (Gr.E) Dolnośląskie – Mazowieckie
godz. 12.30 (Gr.F) Śląskie – Pomorskie
godz. 13.45 (Gr.F) Łódzkie – Małopolskie

4 dzień 01.07.2021 r. (czwartek) półfinał OOM mecze 2 x 25 min
Mecze 1 – 4
godz. 10:00 G1 (1E – 2 F)
godz. 11:45 G2 (2E – 1 F)
Mecze 5 – 8
godz. 14:00 G3 (3E – 4F)
godz. 15:45 G4 (4E – 3F)

5 dzień 02.07.2021 r. (piątek) finał OOM mecze 2 x 25 min
godz. 09:00 mecz o miejsca 7 – 8 przegrani z G 3 – G 4
godz. 10:45 mecz o miejsca 5 – 6 wygrani z G 3 – G 4
godz. 12:30 mecz o miejsca 3 – 4 przegrani z G 1 – G 2
godz. 14:15 mecz o miejsca 1 – 2 wygrani z G 1 – G 2
godz. 15:30 ZAKOŃCZENIE IMPREZY