Strona główna | ZPRP | Związek Piłki Ręcznej w Polsce | dane kontaktowe

Związek Piłki Ręcznej w Polsce | dane kontaktowe

  Dane kontaktowe:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce
ul. Puławska 300 A
02-819 Warszawa
tel/fax.: (22) 892 90 11
e-mail: zprp@zprp.org.pl
NIP: 118-07-45-072

  Kontakt dla mediów:

komunikacja@zprp.org.pl

 Dojazd z dworca Warszawa Centralna:

bezpośrednio autobusem 504 (kierunek Kabaty) – wysiąść na przystanku “Poleczki”;
metrem ze stacji Metro Centrum (kierunek Kabaty) do stacji Metro Wilanowska, następnie autobusami: 709 (kierunek PKP Piaseczno), 727 (kierunek Głosków) lub 739 (kierunek Polkolor) – wysiąść na przystanku “Grabów”.

Rachunki bankowe:

  KONTO PODSTAWOWE (wpłaty TYLKO w złotych polskich):

PKO Bank Polski S.A.
Nr RACHUNKU: 11 1020 1026 0000 1902 0244 9833


  KONTO WALUTOWE (wpłaty TYLKO w walucie obcej):

PKO Bank Polski S.A.
Nr RACHUNKU: PL 42 1020 1026 0000 1002 0245 0104
Kod BIC /Swift/: BPKOPLPW


Kontakt

 Numer centrali telefonicznej ZPRP: (22) 892 90 11

Andrzej Kraśnicki – Prezes ZPRP
e-mail: prezes@zprp.org.pl

Henryk Szczepański – I Wiceprezes, Dyrektor Biura ZPRP
e-mail: szczepanski@zprp.org.pl

 ZESPÓŁ OBSŁUGI PRAWNEJ

Marek Szajna – Doradca ds. Organizacyjno-Prawnych, tel. wew. 115
e-mail: szajna@zprp.org.pl

Robert Czaplicki – Dział Prawny, St. specjalista, tel. wew. 115
e-mail: czaplicki@zprp.org.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY 

Rafał Staniec – Dyrektor ds. Administracyjnych
e-mail: staniec@zprp.org.pl

Hanna Lemanowicz – St. Specjalista ds. Kadr,  tel. wew. 118
e-mail: dyminska@zprp.org.pl

Paulina Wawrzyńska – Administracja, tel. wew. 121
e-mail: wawrzynska@zprp.org.pl

Seweryn Gawroński – Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej, tel. wew. 119
e-mail: gawronski@zprp.org.pl

Łukasz Leszczyński – Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej, tel. wew. 119
e-mail: leszczynski@zprp.org.pl

PION WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ I PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ

Marek Góralczyk – Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą i Piłki Ręcznej Plażowej
e-mail: goralczyk@zprp.org.pl

Adam Malina – Specjalista ds. Współpracy z Zagranicą i Piłki Ręcznej Plażowej, tel.wew. 127
e-mail: malina@zprp.org.pl

PION RELACJI ZEWNĘTRZNYCH

Monika Listkiewicz – Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych
e-mail: listkiewicz@zprp.org.pl

Piotr Przestrzelski – Specjalista ds. Marketingu i Promocji, tel. wew. 110
e-mail: przestrzelski@zprp.org.pl

Jakub Gucma – St. Specjalista ds. Marketingu i Promocji, tel. wew. 118
e-mail: gucma@zprp.org.pl

Aleksandra Moczulska – Specjalista ds. Komunikacji Zewnętrznej, tel. wew. 118
e-mail: moczulska@zprp.org.pl

Paweł Bejnarowicz – Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, tel. wew. 110
e-mail: bejnarowicz@zprp.org.pl

Marek Skorupski – Redaktor Naczelny Magazynu “Handball Polska”, tel. wew. 108
e-mail: skorupski@zprp.org.pl

Jan Korczak-Mleczko – Starszy Specjalista ds. Komunikacji, tel. wew. 108
e-mail: mleczko@zprp.org.pl

PION FINANSOWO-KSIĘGOWY

Maria Okurowska – Główna Księgowa
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.plokurowska@zprp.org.pl

Marzena Bigoszewska – Zastępca Głównej Księgowej, tel. wew. 103
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; bigoszewska@zprp.org.pl

Marta Wiak – Księgowość, tel. wew. 112
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.plwiak@zprp.org.pl

Ewelina Kozłowska – Księgowość, tel. wew. 117
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; kozlowska@zprp.org.pl

Karolina Kudlik-Niewiadomska – Księgowość, tel. wew. 117
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; niewiadomska@zprp.org.pl

Dominika Czabajska – Księgowość, tel. wew. 112
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.plczabajska@zprp.org.pl

PION SPORTOWY

Damian Drobik – Dyrektor Sportowy
e-mail: drobik@zprp.org.pl

Leszek Sołodko – St. Specjalista ds. Organizacji Szkolenia, tel. wew. 124
e-mail: solodko@zprp.org.pl

Jerzy Noszczak – Doradca ds. Szkoleniowych, tel. wew. 122
e-mail: szkol@zprp.org.pl

Michał Zieliński – Specjalista ds. Organizacji Szkolenia tel. wew. 111
e-mail: zielinski@zprp.org.pl

Andrzej Wiśniewski – Specjalista ds. Organizacji Szkolenia, Licencje Trenerskie, tel. wew. 124
e-mail: wisniewski@zprp.org.pl

Dorota Liese-Romanowska – Koordynator ds. Szkolenia Młodzieżowego (OSPR), tel. wew. 123
e-mail: liese@zprp.org.pl

Bartosz Słowiński – Koordynator ds. Szkolenia Sportowego, tel. wew. 125
e-mail: slowinski@zprp.org.pl

Robert Barczyk – Specjalista ds. Szkolenia Młodzieżowego (OSPR), tel. wew. 123
e-mail: barczyk@zprp.org.pl

Justyna Kamińska – Specjalista ds. zgrupowań i imprez sportowych, tel. wew. 125
e-mail: kaminska@zprp.org.pl

Angelika Głuszek – Specjalista ds. zgrupowań i imprez sportowych, tel. wew. 111
e-mail: gluszek@zprp.org.pl

PION ROZGRYWEK

Mirosław Baum – Dyrektor ds. Rozgrywek
e-mail: baum@zprp.org.pl

Piotr Mystkowski – Komisarz Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: mystkowski@zprp.org.pl

Tomasz Pisarek – Specjalista ds. Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: pisarek@zprp.org.pl

Kamil Moroń – Specjalista ds. Organizacji Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: moron@zprp.org.pl;

Kolegium Sędziów ZPRP, tel. wew. 105
e-mail: Kol_Sedziow@zprp.org.pl

***

Andrzej Walasek – Komisarz ds. Zmiany Barw Klubowych
e-mail: KZBK@zprp.org.pl

Grzegorz Gutkowski – Komisarz ds. Agentów Piłki Ręcznej, tel. wew. 115
e-mail: gutkowski@zprp.org.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Robert Czaplicki tel. wew. 115
e-mail: czaplicki@zprp.org.pl