23 listopada 2021

Kubota dla kibiców piłki ręcznej – oficjalne klapki ZPRP

Kubota – legendarna marka, żywy symbol polskich lat 90. XX wieku, przygotowała we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce klapki dla kibiców piłki ręcznej. Kubota Basic Handball to Oficjalny Produkt ZPRP, który jest dostępny w sklepie Kubota Store w cenie 69.99 PLN. Klapki z napisem HANDBALL to gadżet stworzony z myślą o wszystkich fanach piłki ręcznej, dopingujących naszych zawodników podczas najważniejszych imprez międzynarodowych.

Teraz klapki Kubota znów będzie można dostrzec przy okazji sportowych wyczynów, ponieważ Kubota Basic Handball posiadają status Oficjalnego Produktu ZPRP. Klapki idealnie sprawdzą się jako gadżet dla wszystkich kibiców – zarówno tych najbardziej zaangażowanych w piłkę ręczną, jak i fanów, którzy ograniczają się do śledzenia wyników reprezentacji w telewizji.

Dla wszystkich kibiców piłki ręcznej przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy ZPRP15 uprawniający do 15% zniżki na Kubota Basic Handball.

Sport zajmuje w Kubocie szczególne miejsce. Większość naszego zespołu to zapaleni kibice, a część dodatkowo sama poświęca wolny czas na aktywność fizyczną, na mniej lub bardziej profesjonalnym poziomie. Dodatkowo produkty tworzone z myślą o sportowcach, np. klapki Basic czy Pro, stanowią istotną grupę w naszym asortymencie. Dlatego zawsze cieszymy się, gdy możemy zaangażować się w kolejne, sportowe projekty – mówi Alina Sztoch, co-founderka, COO i CMO Kuboty.

Gadżet z pewnością trafi w gusta kibiców przygotowujących się do nadchodzących imprez sportowych związanych z piłką ręczną – w grudniu tego roku w Hiszpanii odbędą  się Mistrzostwa Świata Kobiet, a w styczniu – Mistrzostwa Europy Mężczyzn na Węgrzech i Słowacji.

Urokliwe, kultowe klapki Kubota zawitały właśnie do polskiego szczypiorniaka. Niezmiernie cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z polską firmą, z którą podzielamy wiarę w społeczną odpowiedzialność biznesu. Teraz, wspólnymi siłami, w jeszcze w większym stopniu wspierać będziemy Fundację DKMS, pomagając ratować ludzkie życie. Klapki Kubota zapewnią komfort, wygodę i bezpieczeństwo zarówno naszym zawodniczkom i zawodnikom, szykującym się do walki w zbliżających się turniejach mistrzowskich, jak i wiernym kibicom polskiej piłki ręcznej – mówi Monika Listkiewicz, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Klapki kibica są już dostępne w sklepie internetowym marki Kubota w cenie 69.99 PLN. 5% z każdej sprzedanej pary trafi do fundacji DKMS na wsparcie działań statutowych. Instytucja działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia. W ciągu 8 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 300 000 potencjalnych Dawców. Celem statutowym Fundacji jest działalność w zakresie wspierania osób potrzebujących pomocy ze względu na ich stan fizyczny, psychiczny lub emocjonalny; promowania nauki oraz badań w dziedzinie przeszczepiania komórek macierzystych, oraz promocji zdrowia publicznego.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest