I liga kobiet grupa A

 


Tabela

Msc.LogoNazwa drużynyMZwPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1SPR Sambor Tczew2200053401360
2SPR Arka Gdynia1100035201530
3KS Kościerzyna2110067531433
4Bukowsko-Dopiewski KPR 211005752533
5AL-KO AZS Poznań110003328530
6SPR Pogoń Szczecin110003534130
7MMKS Jutrzenka Płock211005154-333
8MKS Brodnica101002329-603
9SMS ZPRP II Płock202003347-1406
10MTS Kwidzyn202003868-3006

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-17

1SPR Pogoń Szczecin
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
22022-09-17 14:00:00KS KościerzynaMTS KwidzynSędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:

33:18 (12:8)
pdf_icon Protokół >>>
3SPR Arka Gdynia
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:
— —

Delegat:

: (:)
42022-09-18 15:00:00MKS BrodnicaBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
BEJGIER Robert
23:29 (9:18)
image_icon Protokół >>>
52022-09-17 16:00:00SPR Sambor TczewSMS ZPRP II PłockSędziowie:
KANIECKI Arkadiusz
SARNOWSKI Mateusz
Delegat:

24:12 (10:6)
image_icon Protokół >>>
62022-10-01 14:00:00MMKS Jutrzenka PłockAL-KO AZS PoznańSędziowie:
MROCZEK-GOERKE Hubert
ZAKRZEWSKI Jakub
Delegat:

28:33 (14:20)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-24

7AL-KO AZS Poznań
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
82022-09-24 15:00:00SMS ZPRP II PłockMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

21:23 (12:17)
image_icon Protokół >>>
92022-09-24 17:00:00Bukowsko-Dopiewski KPR SPR Sambor TczewSędziowie:
CELOCH Dawid
SULISZ Mikołaj
Delegat:

28:29 (11:15)
image_icon Protokół >>>
10GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
MKS Brodnica
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
112022-09-22 20:30:00MTS KwidzynSPR Arka GdyniaSędziowie:
LEWICKI Łukasz
SERWADCZAK Piotr
Delegat:

20:35 (10:19)
image_icon Protokół >>>
122022-09-24 18:00:00SPR Pogoń SzczecinKS KościerzynaSędziowie:
BĄK Krzysztof
CIESIELSKI Kamil
Delegat:

35:34 (21:15)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-10-08

13KS Kościerzyna
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
142022-10-08 18:00:00SPR Arka GdyniaSPR Pogoń SzczecinSędziowie:
DOBOSZ Ariel
PIERNICKI Karol
Delegat:

: (:)
152022-10-09 15:00:00MKS BrodnicaMTS KwidzynSędziowie:
HYCZA Mateusz
ŁAZICKI Tomasz
Delegat:

: (:)
16SPR Sambor Tczew
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
172022-10-08 14:00:00MMKS Jutrzenka PłockBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

: (:)
182022-10-09 16:00:00AL-KO AZS PoznańSMS ZPRP II PłockSędziowie:
KLEBIEKO Kamil
MATUSEWICZ Paweł
Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-10-15

19SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
20Bukowsko-Dopiewski KPR AL-KO AZS PoznańSędziowie:
CELOCH Dawid
SULISZ Mikołaj
Delegat:
CHUDZICKI Piotr
: (:)
21GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
MMKS Jutrzenka Płock
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
222022-10-13 20:30:00MTS KwidzynSPR Sambor TczewSędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:

: (:)
232022-10-15 16:00:00SPR Pogoń SzczecinMKS BrodnicaSędziowie:
GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
Delegat:

: (:)
24KS KościerzynaSPR Arka GdyniaSędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2022-10-22

25SPR Arka Gdynia
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
26MKS BrodnicaKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
27SPR Sambor TczewSPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)
28MMKS Jutrzenka PłockMTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)
29AL-KO AZS Poznań
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
30SMS ZPRP II PłockBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2022-10-29

31Bukowsko-Dopiewski KPR
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
32GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
33MTS KwidzynAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)
342022-10-29 15:00:00MMKS Jutrzenka Płock
(po zmianie gospodarza)
SPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)
35KS KościerzynaSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)
36SPR Arka GdyniaMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2022-11-12

37MKS Brodnica
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
38SPR Sambor TczewSPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)
39MMKS Jutrzenka PłockKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
40AL-KO AZS PoznańSPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)
41SMS ZPRP II PłockMTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)
42Bukowsko-Dopiewski KPR
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2022-11-19

43
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
44MTS KwidzynBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)
45SPR Pogoń SzczecinSMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
46KS KościerzynaAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)
47SPR Arka GdyniaMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
48MKS BrodnicaSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 9 / 2022-11-26

49SPR Sambor Tczew
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
50MMKS Jutrzenka PłockMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
51AL-KO AZS PoznańSPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)
52SMS ZPRP II PłockKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
53Bukowsko-Dopiewski KPR SPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)
54GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
MTS Kwidzyn
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2022-12-03

55MTS Kwidzyn
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
56SPR Pogoń Szczecin
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
57KS KościerzynaBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)
58SPR Arka GdyniaSMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
59MKS BrodnicaAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)
60SPR Sambor TczewMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 11 / 2022-12-10

61MMKS Jutrzenka Płock
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
62AL-KO AZS PoznańSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)
63SMS ZPRP II PłockMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
64Bukowsko-Dopiewski KPR SPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)
65GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
KS Kościerzyna
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
66MTS KwidzynSPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2023-01-21

67SPR Pogoń Szczecin
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
68MTS KwidzynKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
69GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
SPR Arka Gdynia
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
70Bukowsko-Dopiewski KPR MKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
71SMS ZPRP II PłockSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)
72AL-KO AZS PoznańMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 13 / 2023-02-04

73AL-KO AZS Poznań
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
74MMKS Jutrzenka PłockSMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
75SPR Sambor TczewBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)
76MKS Brodnica
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
77SPR Arka GdyniaMTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)
78KS KościerzynaSPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2023-02-18

79KS Kościerzyna
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
80SPR Pogoń SzczecinSPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)
81MTS KwidzynMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
82GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
SPR Sambor Tczew
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
83Bukowsko-Dopiewski KPR MMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
84SMS ZPRP II PłockAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 15 / 2023-03-11

85SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
86AL-KO AZS PoznańBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)
87MMKS Jutrzenka Płock
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
88SPR Sambor TczewMTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)
89MKS BrodnicaSPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)
90SPR Arka GdyniaKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 16 / 2023-03-18

91SPR Arka Gdynia
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
92KS KościerzynaMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
93SPR Pogoń SzczecinSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)
94MTS KwidzynMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
95GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
AL-KO AZS Poznań
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
96Bukowsko-Dopiewski KPR SMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 17 / 2023-03-25

97Bukowsko-Dopiewski KPR
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
98SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
99AL-KO AZS PoznańMTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)
100SPR Pogoń Szczecin
(po zmianie gospodarza)
MMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
101SPR Sambor TczewKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
102MKS BrodnicaSPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 18 / 2023-04-01

103MKS Brodnica
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
104SPR Arka GdyniaSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)
105KS KościerzynaMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
106SPR Pogoń SzczecinAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)
107MTS KwidzynSMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
108GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Bukowsko-Dopiewski KPR
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 19 / 2023-04-15

109GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(pauzuje)

(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
110Bukowsko-Dopiewski KPR MTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)
111SMS ZPRP II PłockSPR Pogoń SzczecinSędziowie:


Delegat:

: (:)
112AL-KO AZS PoznańKS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
113MMKS Jutrzenka PłockSPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)
114SPR Sambor TczewMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 20 / 2023-04-22

115SPR Sambor Tczew
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
116MKS BrodnicaMMKS Jutrzenka PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
117SPR Arka GdyniaAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)
118KS KościerzynaSMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
119SPR Pogoń SzczecinBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)
120MTS Kwidzyn
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 21 / 2023-04-29

121MTS Kwidzyn
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
122GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
SPR Pogoń Szczecin
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
123Bukowsko-Dopiewski KPR KS KościerzynaSędziowie:


Delegat:

: (:)
124SMS ZPRP II PłockSPR Arka GdyniaSędziowie:


Delegat:

: (:)
125AL-KO AZS PoznańMKS BrodnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
126MMKS Jutrzenka PłockSPR Sambor TczewSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 22 / 2023-05-06

127MMKS Jutrzenka Płock
(pauzuje)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
128SPR Sambor TczewAL-KO AZS PoznańSędziowie:


Delegat:

: (:)
129MKS BrodnicaSMS ZPRP II PłockSędziowie:


Delegat:

: (:)
130SPR Arka GdyniaBukowsko-Dopiewski KPR Sędziowie:


Delegat:

: (:)
131KS Kościerzyna
(pauzuje)
GUKS Drwęca Novar Lubicz Górny
(wycofany)
Sędziowie:


Delegat:

: (:)
132SPR Pogoń SzczecinMTS KwidzynSędziowie:


Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce GraczKlubMeczeBramki
1Daria CIEŚLAKKS Kościerzyna225
2Maja KUDŹBAMMKS Jutrzenka Płock213
3Olha SHLIUKHTINAAL-KO AZS Poznań113
4Katarzyna ZDUNIAKSPR Sambor Tczew213
5Klaudia JAGIEŁŁOKS Kościerzyna212
6Julia KORYTOWSKABukowsko-Dopiewski KPR 212
7Weronika SOLIŃSKASPR Sambor Tczew212
8Kinga BACHURSKAMMKS Jutrzenka Płock210
9Izabela DAJCZAKMTS Kwidzyn210
10Agata JAŚKOWIAKBukowsko-Dopiewski KPR 210
11Daria KACZMAREKBukowsko-Dopiewski KPR 210
12Zuzanna KURLEJSMS ZPRP II Płock28
13Kornelia MAŁECKAKS Kościerzyna28
14Olesia PARANDII AL-KO AZS Poznań18
15Martyna PISKOROWSKASPR Sambor Tczew28
16Wiktoria STEFANIAKSPR Pogoń Szczecin18
17Karolina STYŚKS Kościerzyna28
18Zuzanna DULIŃSKASPR Arka Gdynia17
19Wiktoria NOBISSPR Sambor Tczew27
20Aneta SZCZECHOWICZMMKS Jutrzenka Płock27
21Klaudia MICHALSKAMKS Brodnica16
22Marlena MURASMMKS Jutrzenka Płock26
23Sylwia PANEKMKS Brodnica16
24Aleksandra RĘDZIŃSKAMMKS Jutrzenka Płock26
25Amelia WIŚNIEWSKASMS ZPRP II Płock26
26Marta BĄKOWSKASPR Arka Gdynia15
27Patrycja BIEŃKOWSKAKS Kościerzyna25
28Zofia CHWOJNICKASMS ZPRP II Płock25
29Wiktoria GIERASIMOWSPR Arka Gdynia15
30Lidia HAŁAWCZAKSPR Pogoń Szczecin15
31Marianna JANIKMTS Kwidzyn25
32Matylda MIELEWCZYKSPR Arka Gdynia15
33Alicja MROZEKMTS Kwidzyn25
34Anna OSIŃSKABukowsko-Dopiewski KPR 25
35Milica RANCIC SPR Pogoń Szczecin15
36Agnieszka SIEKAŃSKASPR Sambor Tczew25
37Magdalena DOMINICZAKBukowsko-Dopiewski KPR 14
38Zofia IGIELSKAMMKS Jutrzenka Płock24
39Julia KUBIAKKS Kościerzyna24
40Klaudia MĘKARSKAMMKS Jutrzenka Płock24
41Olga NAPIERAŁABukowsko-Dopiewski KPR 14
42Małgorzata NOWICKAKS Kościerzyna24
43Daria PRZYWARASPR Arka Gdynia14
44Paulina SOWAAL-KO AZS Poznań14
45Karolina SZCZĘSNABukowsko-Dopiewski KPR 24
46Patrycja CHOCHÓŁSMS ZPRP II Płock23
47Julia DUSZYŃSKASPR Sambor Tczew23
48Anna GRZONAMTS Kwidzyn23
49Nikola KOMORNIAKSPR Pogoń Szczecin13
50Oliwia KOŃPAMKS Brodnica13
51Wiktoria ŁOSIAKSPR Sambor Tczew23
52Julia OLEŚKIEWICZSPR Pogoń Szczecin13
53Wiktoria PAWLAKSMS ZPRP II Płock23
54Paulina PEPLIŃSKASPR Arka Gdynia13
55Renata PERZBukowsko-Dopiewski KPR 23
56Wiktoria SARNECKAMTS Kwidzyn23
57Magdalena BIELSKASPR Arka Gdynia12
58Martyna BRÓZDAMKS Brodnica12
59Zuzanna CZYŻEWSKASMS ZPRP II Płock22
60Karolina GLASAMKS Brodnica12
61Kaja IZDEBSKASPR Pogoń Szczecin12
62Martyna KARWOWSKAMTS Kwidzyn12
63Kornelia KŁOSOWSKASPR Sambor Tczew12
64Julia KUDLEWSKAMTS Kwidzyn12
65Paulina KUŹMIŃSKASPR Pogoń Szczecin12
66Magdalena MAZIARZAL-KO AZS Poznań12
67Zuzanna PANKOWIAKMTS Kwidzyn22
68Maja PARAFIANSMS ZPRP II Płock22
69Oliwia PAWŁOWSKASMS ZPRP II Płock22
70Andżelika PETROLLSPR Arka Gdynia12
71Natalia SOKOŁOWSKABukowsko-Dopiewski KPR 22
72Agata WASIAKAL-KO AZS Poznań12
73Laura WOSIŃSKAAL-KO AZS Poznań12
74Wiktoria ZDROJEWSKAMKS Brodnica12
75Zuzanna ZIMNICKASPR Pogoń Szczecin12
76Marika DĄBROWSKAMTS Kwidzyn21
77Martyna DOLACIŃSKAAL-KO AZS Poznań11
78Julia GIERATSPR Pogoń Szczecin11
79Julia GRZESISTASMS ZPRP II Płock21
80Emilia JAŁOWICKASPR Pogoń Szczecin11
81Kamila KACZANOWSKAAL-KO AZS Poznań11
82Natalia KARAKS Kościerzyna11
83Zuzanna KOPIKMTS Kwidzyn11
84Klaudia KREFFTMTS Kwidzyn21
85Karolina LEWANDOWSKASPR Arka Gdynia11
86Olga LISIECKABukowsko-Dopiewski KPR 21
87Natalia MARUSZEWSKAMMKS Jutrzenka Płock21
88Karolina MONKAMTS Kwidzyn21
89Zuzanna NAJDERSMS ZPRP II Płock21
90Beata NAUMCZYKSPR Arka Gdynia11
91Hanna OLĘDZKAMTS Kwidzyn11
92Natalia PALCZEWSKAMTS Kwidzyn11
93Patrycja PAWLAKBukowsko-Dopiewski KPR 21
94Dagmara PEPLIŃSKAMKS Brodnica11
95Oliwia PIOTROWSKASPR Pogoń Szczecin11
96Magdalena PONIEWIERSKAMKS Brodnica11
97Alicja ŚLĘZAKSPR Pogoń Szczecin11
98Weronika WILANOWSKASPR Pogoń Szczecin11
99Kamila WIŚNIEWSKABukowsko-Dopiewski KPR 21
100Zuzanna BĄKOWSKABukowsko-Dopiewski KPR 10

Pin It on Pinterest