II Liga Mężczyzn gr. I

 


Tabela

Msc.LogoNazwa drużynyMZwPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1UKS Lider Swarzędz33000100831790
2LKS PR OSiR Komprachcice3300090751590
3SSRiR Start Konin33000102911190
4KPR Środa Wlkp.32100115922363
5SOWIE Żagiew Dzierżoniów3210087652263
6KS Szczypiorniak Gniezno321008980963
7UKS Hagard Strzałkowo321008781663
8KS Gwardia II Opole321008481363
9SKS Orlik Brzeg321007875363
10KS SPR SLV GROUP Oleśnica312007576-136
11SPR Włoszakowice312007176-536
12MSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica312007985-636
13UKS Bachus Zielona Góra303008195-1409
14UKS Spartakus Buk303007592-1709
15LKPR Moto-Jelcz Oława303006495-3109
16GKS Polonia Trzebnica303006499-3509

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-17

12022-09-17 19:00:00KPR Środa Wlkp.GKS Polonia TrzebnicaSędziowie:
SOSNOWSKI Jakub
WARELIS Kamil
Delegat:

41:23 (21:12)
image_icon Protokół >>>
22022-09-18 13:00:00UKS Hagard StrzałkowoUKS Spartakus BukSędziowie:
BORUCKI Dawid
WASIAK Jakub
Delegat:

24:21 (11:9)
image_icon Protokół >>>
32022-09-18 13:00:00UKS Lider SwarzędzUKS Bachus Zielona GóraSędziowie:
GRZYWIŃSKI Jakub
WALCZAK Robert
Delegat:

31:26 (17:15)
pdf_icon Protokół >>>
42022-09-17 17:00:00SSRiR Start KoninKS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:
KONARCZYK Miłosz
LUBCZYŃSKI Mateusz
Delegat:

35:29 (20:15)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 1 / 2022-09-17

52022-09-17 16:00:00SKS Orlik BrzegLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:
PYTLIK Krzysztof
WIĘCŁAW Wiktoria
Delegat:

28:22 (15:10)
image_icon Protokół >>>
62022-09-17 18:00:00LKS PR OSiR KomprachciceMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:
PAZUR Mirosław
SCHIWON Grzegorz
Delegat:

31:27 (17:16)
pdf_icon Protokół >>>
72022-09-17 18:00:00KS SPR SLV GROUP OleśnicaSPR WłoszakowiceSędziowie:
KOWALCZYK Bartłomiej O
KUBIK Tomasz
Delegat:

23:22 (17:8)
pdf_icon Protokół >>>
82022-09-17 18:00:00KS Gwardia II OpoleSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:

28:27 (13:14)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-24

132022-09-24 16:00:00LKPR Moto-Jelcz OławaSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:
DOMAŃSKI Paweł
MIKOŁAJÓW Marcin
Delegat:

19:37 (9:21)
pdf_icon Protokół >>>
142022-09-25 15:00:00SPR WłoszakowiceKS Gwardia II OpoleSędziowie:
SOSNOWSKI Jakub
WARELIS Kamil
Delegat:

31:30 (15:17)
image_icon Protokół >>>
152022-09-25 15:00:00MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaKS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:
BARCZYŃSKA Barbara
BIAŁOGRECKA Barbara
Delegat:

29:28 (15:14)
pdf_icon Protokół >>>
162022-09-24 19:00:00SKS Orlik BrzegLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:
WITKOWICZ Krzysztof
WITKOWICZ Radosław
Delegat:

25:29 (14:16)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-24

92022-09-25 17:00:00GKS Polonia TrzebnicaKS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:
KALUS Wojciech
KOWALCZYK Bartłomiej O
Delegat:

21:28 (10:10)
pdf_icon Protokół >>>
102022-09-24 15:00:00UKS Bachus Zielona GóraSSRiR Start KoninSędziowie:
KOSMALA Mateusz
ZAŁĘCZNY Adrian
Delegat:

31:32 (14:15)
image_icon Protokół >>>
112022-09-25 15:00:00UKS Spartakus BukUKS Lider SwarzędzSędziowie:
KANIEWSKI Jędrzej
MICHALIK Sebastian
Delegat:

23:33 (10:15)
image_icon Protokół >>>
122022-09-24 19:00:00KPR Środa Wlkp.UKS Hagard StrzałkowoSędziowie:
KONARCZYK Miłosz
LUBCZYŃSKI Mateusz
Delegat:

40:33 (20:18)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-10-01

172022-10-01 14:30:00UKS Hagard StrzałkowoGKS Polonia TrzebnicaSędziowie:
CHRUŚCIEL Karolina
CHRUŚCIEL Martyna
Delegat:

30:20 (13:12)
image_icon Protokół >>>
182022-10-01 17:00:00UKS Lider SwarzędzKPR Środa Wlkp.Sędziowie:
JAKUBEK Michał
MARCINKOWSKI Mikołaj
Delegat:

36:34 (18:15)
pdf_icon Protokół >>>
192022-10-01 18:00:00SSRiR Start KoninUKS Spartakus BukSędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
PRZYBYSZ Daniel
Delegat:

35:31 (17:17)
image_icon Protokół >>>
202022-10-02 15:00:00KS Szczypiorniak GnieznoUKS Bachus Zielona GóraSędziowie:
MROCZEK-GOERKE Hubert
ZAKRZEWSKI Jakub
Delegat:

32:24 (15:8)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-10-01

212022-10-01 18:00:00LKS PR OSiR KomprachciceLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:
KROCHMAL Adam
ZUBEK Artur
Delegat:

30:23 (13:9)
pdf_icon Protokół >>>
222022-10-02 17:00:00KS SPR SLV GROUP OleśnicaSKS Orlik BrzegSędziowie:
KANIEWSKI Jędrzej
MICHALIK Sebastian
Delegat:

24:25 (14:11)
image_icon Protokół >>>
232022-10-01 17:30:00KS Gwardia II OpoleMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:
WITKOWICZ Krzysztof
WITKOWICZ Radosław
Delegat:
SZYNKLARZ Jarosław
26:23 (14:9)
pdf_icon Protokół >>>
242022-10-01 16:00:00SOWIE Żagiew DzierżoniówSPR WłoszakowiceSędziowie:
SOSNOWSKI Jakub
WARELIS Kamil
Delegat:

23:18 (8:8)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-10-08

252022-10-08 18:00:00GKS Polonia TrzebnicaUKS Bachus Zielona GóraSędziowie:
PARKITNY Adam
ZAJĄC Karol
Delegat:

: (:)
262022-10-08 20:00:00UKS Spartakus BukKS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:
KANIEWSKI Jędrzej
MICHALIK Sebastian
Delegat:

: (:)
272022-10-08 18:00:00KPR Środa Wlkp.SSRiR Start KoninSędziowie:
BORUCKI Dawid
WASIAK Jakub
Delegat:

: (:)
282022-10-09 11:30:00UKS Hagard StrzałkowoUKS Lider SwarzędzSędziowie:
JAKUBEK Michał
MARCINKOWSKI Mikołaj
Delegat:

: (:)

Kolejka 4 / 2022-10-08

292022-10-08 16:00:00LKPR Moto-Jelcz OławaSPR WłoszakowiceSędziowie:
HORDYŃSKI Wiktor
KALUS Wojciech
Delegat:

: (:)
302022-10-09 15:00:00MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:

: (:)
312022-10-08 19:00:00SKS Orlik BrzegKS Gwardia II OpoleSędziowie:
BĄZI Monika
CHOJNOWSKA Anna
Delegat:

: (:)
322022-10-08 18:00:00LKS PR OSiR KomprachciceKS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:
SZULC Nicole
WIĘCŁAW Wiktoria
Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2022-10-15

33UKS Lider SwarzędzGKS Polonia TrzebnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
34SSRiR Start KoninUKS Hagard StrzałkowoSędziowie:


Delegat:

: (:)
35KS Szczypiorniak GnieznoKPR Środa Wlkp.Sędziowie:


Delegat:

: (:)
36UKS Bachus Zielona GóraUKS Spartakus BukSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 5 / 2022-10-15

37KS SPR SLV GROUP OleśnicaLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:


Delegat:

: (:)
38KS Gwardia II OpoleLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:


Delegat:

: (:)
392022-10-15 16:00:00SOWIE Żagiew DzierżoniówSKS Orlik BrzegSędziowie:


Delegat:

: (:)
402022-10-16 15:00:00SPR WłoszakowiceMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2022-10-22

41GKS Polonia TrzebnicaUKS Spartakus BukSędziowie:


Delegat:

: (:)
42KPR Środa Wlkp.UKS Bachus Zielona GóraSędziowie:


Delegat:

: (:)
43UKS Hagard StrzałkowoKS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:


Delegat:

: (:)
44UKS Lider SwarzędzSSRiR Start KoninSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 6 / 2022-10-22

45LKPR Moto-Jelcz OławaMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
46SKS Orlik BrzegSPR WłoszakowiceSędziowie:


Delegat:

: (:)
47LKS PR OSiR KomprachciceSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:


Delegat:

: (:)
48KS Gwardia II Opole
(po zmianie gospodarza)
KS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2022-10-29

49SSRiR Start KoninGKS Polonia TrzebnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
50KS Szczypiorniak GnieznoUKS Lider SwarzędzSędziowie:


Delegat:

: (:)
51UKS Bachus Zielona GóraUKS Hagard StrzałkowoSędziowie:


Delegat:

: (:)
52UKS Spartakus BukKPR Środa Wlkp.Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 7 / 2022-10-29

53KS Gwardia II OpoleLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:


Delegat:

: (:)
54SOWIE Żagiew DzierżoniówKS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
552022-10-30 15:00:00SPR WłoszakowiceLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:


Delegat:

: (:)
56MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSKS Orlik BrzegSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2022-11-05

61LKPR Moto-Jelcz OławaSKS Orlik BrzegSędziowie:


Delegat:

: (:)
62MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:


Delegat:

: (:)
63SPR WłoszakowiceKS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
64SOWIE Żagiew DzierżoniówKS Gwardia II OpoleSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 8 / 2022-11-05

57GKS Polonia TrzebnicaKPR Środa Wlkp.Sędziowie:


Delegat:

: (:)
58UKS Spartakus BukUKS Hagard StrzałkowoSędziowie:


Delegat:

: (:)
59UKS Bachus Zielona GóraUKS Lider SwarzędzSędziowie:


Delegat:

: (:)
60KS Szczypiorniak GnieznoSSRiR Start KoninSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 9 / 2022-11-19

69SOWIE Żagiew DzierżoniówLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:


Delegat:

: (:)
70KS Gwardia II OpoleSPR WłoszakowiceSędziowie:


Delegat:

: (:)
71KS SPR SLV GROUP OleśnicaMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
72LKS PR OSiR KomprachciceSKS Orlik BrzegSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 9 / 2022-11-19

65KS Szczypiorniak GnieznoGKS Polonia TrzebnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
66SSRiR Start KoninUKS Bachus Zielona GóraSędziowie:


Delegat:

: (:)
67UKS Lider SwarzędzUKS Spartakus BukSędziowie:


Delegat:

: (:)
68UKS Hagard StrzałkowoKPR Środa Wlkp.Sędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2022-11-26

73GKS Polonia TrzebnicaUKS Hagard StrzałkowoSędziowie:


Delegat:

: (:)
74KPR Środa Wlkp.UKS Lider SwarzędzSędziowie:


Delegat:

: (:)
75UKS Spartakus BukSSRiR Start KoninSędziowie:


Delegat:

: (:)
76UKS Bachus Zielona GóraKS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 10 / 2022-11-26

77LKPR Moto-Jelcz OławaLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:


Delegat:

: (:)
78SKS Orlik BrzegKS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
79MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaKS Gwardia II OpoleSędziowie:


Delegat:

: (:)
80SPR WłoszakowiceSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 11 / 2022-12-03

81UKS Bachus Zielona GóraGKS Polonia TrzebnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
82KS Szczypiorniak GnieznoUKS Spartakus BukSędziowie:


Delegat:

: (:)
83SSRiR Start KoninKPR Środa Wlkp.Sędziowie:


Delegat:

: (:)
84UKS Lider SwarzędzUKS Hagard StrzałkowoSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 11 / 2022-12-03

85SPR WłoszakowiceLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:


Delegat:

: (:)
86SOWIE Żagiew DzierżoniówMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
87KS Gwardia II OpoleSKS Orlik BrzegSędziowie:


Delegat:

: (:)
88KS SPR SLV GROUP OleśnicaLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2022-12-10

89GKS Polonia TrzebnicaUKS Lider SwarzędzSędziowie:


Delegat:

: (:)
90UKS Hagard StrzałkowoSSRiR Start KoninSędziowie:


Delegat:

: (:)
91KPR Środa Wlkp.KS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:


Delegat:

: (:)
92UKS Spartakus BukUKS Bachus Zielona GóraSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2022-12-10

93LKPR Moto-Jelcz OławaKS SPR SLV GROUP OleśnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
94LKS PR OSiR KomprachciceKS Gwardia II OpoleSędziowie:


Delegat:

: (:)
95SKS Orlik BrzegSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:


Delegat:

: (:)
96MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSPR WłoszakowiceSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 13 / 2022-12-17

97UKS Spartakus BukGKS Polonia TrzebnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)
98UKS Bachus Zielona GóraKPR Środa Wlkp.Sędziowie:


Delegat:

: (:)
99KS Szczypiorniak GnieznoUKS Hagard StrzałkowoSędziowie:


Delegat:

: (:)
100SSRiR Start KoninUKS Lider SwarzędzSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 13 / 2022-12-17

101MSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaLKPR Moto-Jelcz OławaSędziowie:


Delegat:

: (:)
102SPR WłoszakowiceSKS Orlik BrzegSędziowie:


Delegat:

: (:)
103SOWIE Żagiew DzierżoniówLKS PR OSiR KomprachciceSędziowie:


Delegat:

: (:)
104KS SPR SLV GROUP Oleśnica
(po zmianie gospodarza)
KS Gwardia II OpoleSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2023-01-14

105GKS Polonia TrzebnicaSSRiR Start KoninSędziowie:


Delegat:

: (:)
106UKS Lider SwarzędzKS Szczypiorniak GnieznoSędziowie:


Delegat:

: (:)
107UKS Hagard StrzałkowoUKS Bachus Zielona GóraSędziowie:


Delegat:

: (:)
108KPR Środa Wlkp.UKS Spartakus BukSędziowie:


Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2023-01-14

109LKPR Moto-Jelcz OławaKS Gwardia II OpoleSędziowie:


Delegat:

: (:)
110KS SPR SLV GROUP OleśnicaSOWIE Żagiew DzierżoniówSędziowie:


Delegat:

: (:)
111LKS PR OSiR KomprachciceSPR WłoszakowiceSędziowie:


Delegat:

: (:)
112SKS Orlik BrzegMSPR Siódemka-Miedź-Huras II LegnicaSędziowie:


Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce GraczKlubMeczeBramki
1Adrian FRANASZEKSSRiR Start Konin336
2Mateusz KOŻANOWSKIKS Szczypiorniak Gniezno328
3Filip STACHOWIAKUKS Lider Swarzędz326
4Jakub KOŁODZIEJCZYKSPR Włoszakowice325
5Mateusz LUBIEWSKIKPR Środa Wlkp.324
6Michał MELEWSKIKPR Środa Wlkp.322
7Kamil LILIENKS Gwardia II Opole321
8Mateusz NAPIERAŁAUKS Lider Swarzędz321
9Patryk MAĆKOWIAKUKS Lider Swarzędz320
10Piotr ZAWADZKIKS Gwardia II Opole220
11Mateusz BŁAŻKIEWICZSOWIE Żagiew Dzierżoniów319
12Mikołaj BIAŁOWĄSLKPR Moto-Jelcz Oława318
13Dominik NAWROCKIUKS Hagard Strzałkowo318
14Filip KUBIAKKPR Środa Wlkp.317
15Wojciech GŁUSZEKGKS Polonia Trzebnica316
16Daniel GÓRECKIUKS Hagard Strzałkowo316
17Oskar GÓRECKIUKS Bachus Zielona Góra316
18Kamil KACZMAREKUKS Hagard Strzałkowo316
19Piotr KOŁTUNOWICZSSRiR Start Konin316
20Mateusz MĄKOSZAKS SPR SLV GROUP Oleśnica316
21Piotr DECMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica315
22Daniel ŁACNYLKS PR OSiR Komprachcice215
23Roger NOWACKIKPR Środa Wlkp.315
24Łukasz OGORZELECSKS Orlik Brzeg315
25Olgierd PIASKOWSKISSRiR Start Konin215
26Damian GOŁĄBKS SPR SLV GROUP Oleśnica314
27Łukasz KRAKOWIAKKS Szczypiorniak Gniezno314
28Tomasz KURASIŃSKISOWIE Żagiew Dzierżoniów313
29Łukasz SZPORKOMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica313
30Tomasz WĄSIŃSKISOWIE Żagiew Dzierżoniów313
31Maciej BATKOSOWIE Żagiew Dzierżoniów312
32Przemysław GADECKIKS Szczypiorniak Gniezno312
33Tomasz MARCYNIUKLKS PR OSiR Komprachcice312
34Kacper MATYJASOWIE Żagiew Dzierżoniów312
35Michał PIECHSKS Orlik Brzeg312
36Bartosz DROZDEKUKS Bachus Zielona Góra311
37Mateusz 04 DZIĘGIELEWSKIGKS Polonia Trzebnica211
38Krzysztof JUROSLKS PR OSiR Komprachcice311
39Filip RAWECKIKS Gwardia II Opole311
40Kornel DZIEDZICMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica210
41Piotr JAROSZUKS Lider Swarzędz310
42Adam KNIAŹKS Szczypiorniak Gniezno210
43Kacper KRZEMIŃSKIUKS Spartakus Buk210
44Hubert PRZYBYLSKIKPR Środa Wlkp.210
45Jarosław ROGALSKIUKS Hagard Strzałkowo310
46Dominik URBAŃSKISSRiR Start Konin310
47Igor ZAPERTMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica310
48Adam BIDZIŃSKILKS PR OSiR Komprachcice39
49Kacper GĘBSKILKPR Moto-Jelcz Oława39
50Adrian GRZELKASSRiR Start Konin29
51Jakub JAGIEŁKOUKS Spartakus Buk19
52Leon PAWLISZUKS Bachus Zielona Góra39
53Przemysław STACHERALKS PR OSiR Komprachcice39
54Maciej TUMIDAJKPR Środa Wlkp.29
55Antoni WAGNERUKS Spartakus Buk29
56Patryk JANIUKLKPR Moto-Jelcz Oława38
57Łukasz KUMEJKOKS SPR SLV GROUP Oleśnica38
58Piotr PATYNOWSKIGKS Polonia Trzebnica28
59Piotr POPOWICZUKS Spartakus Buk28
60Bartosz SIKORSKIUKS Bachus Zielona Góra28
61Piotr STANISŁAWSKIUKS Spartakus Buk28
62Kamil STYPIŃSKISKS Orlik Brzeg38
63Marcel URBAŃSKISSRiR Start Konin38
64Grzegorz WOJCIESZEKSKS Orlik Brzeg38
65Szymon CHMIELEWSKIKS Gwardia II Opole37
66Mateusz GÓRALSKIKS Szczypiorniak Gniezno37
67Krzysztof KOSICKISPR Włoszakowice37
68Jakub LISOWSKIKS SPR SLV GROUP Oleśnica37
69Dawid MIERZEJEWSKIUKS Hagard Strzałkowo27
70Rafał MŁOTKOWSKISKS Orlik Brzeg37
71Damian NIZIOŁEKMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica37
72Jakub PIĘTAKS SPR SLV GROUP Oleśnica27
73Daniel PIŁATKS SPR SLV GROUP Oleśnica27
74Bartosz PRZYDRÓŻNYSPR Włoszakowice27
75Łukasz SZCZURKOWSKISKS Orlik Brzeg37
76Oskar ZAWODNYUKS Hagard Strzałkowo37
77Adrian BURTANLKPR Moto-Jelcz Oława36
78Igor CICHYUKS Lider Swarzędz36
79Mateusz DRYJERUKS Lider Swarzędz36
80Krzysztof GRELAKS SPR SLV GROUP Oleśnica36
81Adam KACZKAKS Gwardia II Opole16
82Mateusz KŁOSOWSKIUKS Bachus Zielona Góra26
83Daniel KOPREKKS Gwardia II Opole36
84Marcin KOZŁOWSKIUKS Bachus Zielona Góra36
85Paweł ŁUBIŃSKIUKS Spartakus Buk36
86Andrzej MAJORCZYKUKS Bachus Zielona Góra36
87Bartosz MIEMIETZKS Szczypiorniak Gniezno36
88Filip WRZESIŃSKILKS PR OSiR Komprachcice36
89Kamil ADWENTSKS Orlik Brzeg35
90Paweł DOBRYSSRiR Start Konin35
91Krzysztof KOSIOROWSKIMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica35
92Jakub KUDELALKPR Moto-Jelcz Oława35
93Joachim ŁAWECKISPR Włoszakowice25
94Patryk ŁUCZAKGKS Polonia Trzebnica35
95Kacper ŁUKAWSKIMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica15
96Wiktor MEJZASPR Włoszakowice35
97Jan 05 PERNAKGKS Polonia Trzebnica25
98Łukasz PIECHOTALKS PR OSiR Komprachcice35
99Dawid PRZYDRÓŻNYSPR Włoszakowice35
100Szymon ROMANOWSKIKS Gwardia II Opole25
101Mariusz SĘKOWSKILKS PR OSiR Komprachcice25
102Damian STEMPUCHOWSKIKS Szczypiorniak Gniezno35
103Jakub WOŁOWIECMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica35
104Jakub ADAMSKIKS Gwardia II Opole34
105Daniel APOLINARSKISPR Włoszakowice34
106Natan BRUDZIŃSKISKS Orlik Brzeg34
107Bartłomiej BUDNERSPR Włoszakowice34
108Oskar CZARNECKISOWIE Żagiew Dzierżoniów14
109Beniamin DRĄŻEKMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica34
110Tomasz JUROSLKS PR OSiR Komprachcice34
111Borys KURLENDASOWIE Żagiew Dzierżoniów24
112Damian NOWICKIKPR Środa Wlkp.34
113Jacek PAWŁOWSKIKS SPR SLV GROUP Oleśnica24
114Patryk POZNAŃSKIUKS Hagard Strzałkowo24
115Krzysztof PRZYSTARZGKS Polonia Trzebnica14
116Łukasz ROESLERLKS PR OSiR Komprachcice24
117Oscar RYBICKIUKS Spartakus Buk24
118Mateusz RZEŹNIKLKPR Moto-Jelcz Oława34
119Piotr SENDRASKS Orlik Brzeg34
120Filip 04 SŁOMSKIGKS Polonia Trzebnica34
121Maciej ŚCIGAJLKS PR OSiR Komprachcice14
122Szymon TKACZLKPR Moto-Jelcz Oława34
123Kacper TYCZYŃSKISPR Włoszakowice34
124Jan WICHNIAREKUKS Lider Swarzędz34
125Tomasz WIELIŃSKIKPR Środa Wlkp.34
126Bartłomiej ŻYGADŁOSOWIE Żagiew Dzierżoniów34
127Kacper ABRAHAMEKSKS Orlik Brzeg23
128Sebastian BAGROWSKIUKS Hagard Strzałkowo33
129Przemysław BŁASIAKGKS Polonia Trzebnica23
130Łukasz CIEŚLAKPR Środa Wlkp.23
131Dawid CYRSONGKS Polonia Trzebnica33
132Bartosz GRABOWSKIUKS Hagard Strzałkowo33
133Mateusz GRZESIECKISPR Włoszakowice33
134Jakub HEMMERLINGUKS Spartakus Buk33
135Jakub KALISZAKUKS Bachus Zielona Góra23
136Dawid KULESAKS Gwardia II Opole33
137Karol LULKIEWICZUKS Spartakus Buk23
138Bartosz MAŁECKIKPR Środa Wlkp.23
139Hubert NAPIERAŁAUKS Spartakus Buk33
140Adam PIWOWARCZYKUKS Bachus Zielona Góra33
141Oskar WINKOWSKIUKS Bachus Zielona Góra33
142Mikołaj WITUCKIUKS Lider Swarzędz23
143Krystian WOŹNIAKUKS Bachus Zielona Góra13
144Bartosz BERDYCHOWSKIUKS Spartakus Buk22
145Artur DYBOKPR Środa Wlkp.12
146Marcin GRZELAKKS Szczypiorniak Gniezno32
147Łukasz HEMMERLINGUKS Spartakus Buk22
148Jakub HOŁDALKPR Moto-Jelcz Oława12
149Tomasz HYPKIUKS Bachus Zielona Góra22
150Konrad JUSZCZAKLKS PR OSiR Komprachcice12
151Michał KIEBUSKS SPR SLV GROUP Oleśnica32
152Mateusz KOŚCIŃSKIUKS Hagard Strzałkowo32
153Błażej KOTSPR Włoszakowice32
154Maciej KURUSSKS Orlik Brzeg12
155Jerzy MAŃKAUKS Bachus Zielona Góra32
156Igor MICHALSKISOWIE Żagiew Dzierżoniów22
157Kacper OSTROWSKIKS Szczypiorniak Gniezno32
158Marcin SEMCZYSZYNGKS Polonia Trzebnica12
159Waldemar STANOSZEKSKS Orlik Brzeg32
160Trojan STRÓŻYŃSKIUKS Spartakus Buk12
161Bartosz SZMUCLKPR Moto-Jelcz Oława22
162Antoni SZPORKOMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica32
163Patryk SZTOBANUKS Spartakus Buk12
164Michał WYPYCHLKS PR OSiR Komprachcice22
165Adam ANTOSZCZYSZYNLKS PR OSiR Komprachcice21
166Łukasz CHMIELNIKUKS Spartakus Buk11
167Michał FÓRMANIAKUKS Bachus Zielona Góra31
168Jakub GORDZIEWICZ LKPR Moto-Jelcz Oława21
169Denis GOTWALDLKS PR OSiR Komprachcice21
170Piotr ISKRAUKS Lider Swarzędz21
171Zbigniew JARECKISSRiR Start Konin11
172Julian KACZMAREKKPR Środa Wlkp.21
173Damian KALINOWSKISOWIE Żagiew Dzierżoniów21
174Adrian KĘDRAUKS Bachus Zielona Góra11
175Michał KLIMASZEWSKIMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica11
176Mateusz KOBYLAŃSKIGKS Polonia Trzebnica21
177Wiktor KOCHLEWSKIMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica11
178Rafał KOWALSKIKS SPR SLV GROUP Oleśnica31
179Adam KRÓLIKOWSKIUKS Spartakus Buk31
180Piotr KUCIŃSKISOWIE Żagiew Dzierżoniów11
181Bartosz KUJAWAUKS Spartakus Buk11
182Bartosz KURAŚUKS Lider Swarzędz21
183Marcin KUŹNICKILKPR Moto-Jelcz Oława31
184Bartosz LAFERILKPR Moto-Jelcz Oława21
185Michał LETKIKS SPR SLV GROUP Oleśnica31
186Tomasz LORENCKISSRiR Start Konin11
187Zbigniew ŁUCZAKKS Szczypiorniak Gniezno21
188Mateusz MATLĘGASOWIE Żagiew Dzierżoniów21
189Łukasz MATYSGKS Polonia Trzebnica11
190Adam MEIXNERKS Szczypiorniak Gniezno11
191Jakub MOWCZANKS Szczypiorniak Gniezno21
192Leonard NAWROTLKPR Moto-Jelcz Oława31
193Michał NICZYPORKS SPR SLV GROUP Oleśnica31
194Jakub OGRODOWCZYKSSRiR Start Konin11
195Michał PAWLISZUKS Bachus Zielona Góra21
196Marcin RADNIECKIUKS Lider Swarzędz21
197Krzysztof RATAJCZAKUKS Lider Swarzędz31
198Aleksander SZAFRANEKKS SPR SLV GROUP Oleśnica31
199Błażej SZPINETALKPR Moto-Jelcz Oława21
200Dawid ŚLIWIŃSKIKPR Środa Wlkp.11
201Jakub ŚLIWIŃSKIMSPR Siódemka-Miedź-Huras II Legnica11
202Tobiasz ŚWIERZKOLKPR Moto-Jelcz Oława31
203Tobiasz TUŃSKIKS Gwardia II Opole21
204Kacper TURYNIEWICZSKS Orlik Brzeg11
205Michał WALCZAKSOWIE Żagiew Dzierżoniów11
206Filip WOJTANIAGKS Polonia Trzebnica11
207Patryk WRONAUKS Spartakus Buk11
208Michał ZERNERUKS Hagard Strzałkowo21

Pin It on Pinterest