Związek Piłki Ręcznej w Polsce | dane kontaktowe

  Dane kontaktowe:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce
ul. Puławska 300 A
02-819 Warszawa
tel/fax.: (22) 892 90 11
e-mail: zprp@zprp.org.pl
NIP: 118-07-45-072

  Kontakt dla mediów:

komunikacja@zprp.org.pl

 Dojazd z dworca Warszawa Centralna:

bezpośrednio autobusem 504 (kierunek Kabaty) – wysiąść na przystanku „Poleczki”;
metrem ze stacji Metro Centrum (kierunek Kabaty) do stacji Metro Wilanowska, następnie autobusami: 709 (kierunek PKP Piaseczno), 727 (kierunek Głosków) lub 739 (kierunek Polkolor) – wysiąść na przystanku „Grabów”.


Rachunki bankowe:

  KONTO PODSTAWOWE (wpłaty TYLKO w złotych polskich):

PKO Bank Polski S.A.
Nr RACHUNKU: 11 1020 1026 0000 1902 0244 9833



  KONTO WALUTOWE (wpłaty TYLKO w walucie obcej):

PKO Bank Polski S.A.
Nr RACHUNKU: PL 42 1020 1026 0000 1002 0245 0104
Kod BIC /Swift/: BPKOPLPW


Kontakt

 Numer centrali telefonicznej ZPRP: (22) 892 90 11

Henryk Szczepański – Prezes ZPRP
e-mail: prezes@zprp.org.pl

Bogdan Sojkin – I Wiceprezes
e-mail: sojkin@zprp.org.pl

Marek Janicki – Dyrektor Biura
e-mail: janicki@zprp.org.pl

 ZESPÓŁ OBSŁUGI PRAWNEJ

Robert Czaplicki – Dział Prawny, St. specjalista, tel. wew. 115
e-mail: czaplicki@zprp.org.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY 

Rafał Staniec – Dyrektor ds. Administracyjnych
e-mail: staniec@zprp.org.pl

Julia Kusak – Administracja, tel. wew 101
e-mail: kusak@zprp.org.pl

Paulina Glinka – Administracja, tel. wew. 101
e-mail: glinka@zprp.org.pl

Seweryn Gawroński – Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej, tel. wew. 119
e-mail: gawronski@zprp.org.pl

Łukasz Leszczyński – Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej, tel. wew. 119
e-mail: leszczynski@zprp.org.pl

Jakub Cybula – tel. wew. 119
e-mail: cybula@zprp.org.pl

PION WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ I PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ

Adam Malina – Komisarz Piłki Ręcznej Plażowej, tel. wew. 127
e-mail: malina@zprp.org.pl

Dorota Barczuk – Specjalistka ds. Współpracy z Zagranicą i Piłki Ręcznej Plażowej, tel. wew. 127
 e-mail: barczuk@zprp.org.pl

PION RELACJI ZEWNĘTRZNYCH

Monika Listkiewicz – Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych
e-mail: listkiewicz@zprp.org.pl

Piotr Przestrzelski – Specjalista ds. Marketingu i Promocji, tel. wew. 110
e-mail: przestrzelski@zprp.org.pl

Jakub Gucma – St. Specjalista ds. Marketingu i Promocji, tel. wew. 118
e-mail: gucma@zprp.org.pl

Aleksandra Kaliszewska – Specjalistka ds. Komunikacji Zewnętrznej, tel. wew. 118
e-mail: kaliszewska@zprp.org.pl

Paweł Bejnarowicz – Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, tel. wew. 111
e-mail: bejnarowicz@zprp.org.pl

Iwona Niedźwiedź – Specjalistka ds. Komunikacji i Relacji z Mediami, tel. wew. 111
e-mail: niedzwiedz@zprp.org.pl

PION FINANSOWO-KSIĘGOWY

Joanna Antoniak – Dyrektor ds. Finansowych
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.plantoniak@zprp.org.pl

Anna Skrajna – Koordynator ds. Księgowych tel. wew. 103
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; skrajna@zprp.org.pl

Marta Wiak – Księgowość, tel. wew. 112
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.plwiak@zprp.org.pl

Ewelina Kozłowska – Księgowość, tel. wew. 117
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; kozlowska@zprp.org.pl

Karolina Kudlik-Niewiadomska – Księgowość, tel. wew. 117
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; niewiadomska@zprp.org.pl

Dominika Czabajska – Księgowość, tel. wew. 112
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.plczabajska@zprp.org.pl

Hanna Lemanowicz – St. Specjalistka ds. Kadr i Płac  tel. wew. 103
e-mail: lemanowicz@zprp.org.pl

PION SPORTOWY

Damian Drobik – Dyrektor Sportowy
e-mail: drobik@zprp.org.pl

Leszek Sołodko – St. Specjalista ds. Organizacji Szkolenia, tel. wew. 124
e-mail: solodko@zprp.org.pl

Jerzy Noszczak – Doradca ds. Szkoleniowych, tel. wew. 122
e-mail: szkol@zprp.org.pl

Luiza Gąsiewska – Specjalistka ds. Planowania i Rozliczeń, tel. wew. 124
e-mail: gasiewska@zprp.org.pl

Dorota Liese-Romanowska – Koordynator ds. Szkolenia Młodzieżowego (OSPR), tel. wew. 123
e-mail: liese@zprp.org.pl

Bartosz Słowiński – Koordynator ds. Szkolenia Sportowego, tel. wew. 125
e-mail: slowinski@zprp.org.pl

Robert Barczyk – Specjalista ds. Szkolenia Młodzieżowego (OSPR), tel. wew. 123
e-mail: barczyk@zprp.org.pl

Justyna Kamińska – Specjalistka ds. organizacji zgrupowań i imprez sportowych, tel. wew. 125
e-mail: kaminska@zprp.org.pl

Aleksandra Rzeźniczek – Specjalistka ds. Organizacji Zgrupowań i Imprez Sportowych tel. wew. 125
e-mail: rzezniczek@zprp.org.pl

PION ROZGRYWEK rozgrywki@zprp.org.pl

Mirosław Baum – Dyrektor ds. Rozgrywek
e-mail: baum@zprp.org.pl

Piotr Mystkowski – Komisarz Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: mystkowski@zprp.org.pl

Mariusz Nowakowski – Specjalista ds. Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: nowakowski@zprp.org.pl

Kamil Moroń – Specjalista ds. Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: moron@zprp.org.pl;

Kolegium Sędziów ZPRP, tel. wew. 105
e-mail: Kol_Sedziow@zprp.org.pl

Andrzej Walasek – Komisarz ds. Zmiany Barw Klubowych
e-mail: KZBK@zprp.org.pl

Grzegorz Gutkowski – Komisarz ds. Agentów Piłki Ręcznej, tel. wew. 115
 e-mail: gutkowski@zprp.org.pl

PION DO SPRAW ORGANIZACJI MISTRZOSTW ŚWIATA 2023

Grzegorz Gutkowski – Dyrektor Turnieju
e-mail: gutkowski@zprp.org.pl 

Paulina Lesiak – Koordynatorka ds. marketingu i współpracy z Miastami Gospodarzami
e-mail: lesiak@zprp.org.pl 

Kamil Kołsut – Koordynator ds. Komunikacji
e-mail: kolsut@zprp.org.pl 

Jakub Skorupa – Koordynator ds. organizacyjno-technicznych
e-mail: skorupa@zprp.org.pl

Konstantin Gribov – Koordynator ds. Transportu i Logistyki
e-mail: gribov@zprp.org.pl

Jan Frelek – Specjalista ds. Organizacji Mistrzostw świata 2023
e-mail: frelek@zprp.org.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Robert Czaplicki tel. wew. 115
e-mail: czaplicki@zprp.org.pl

Pin It on Pinterest