22 grudnia 2021

Powołania kadry narodowej

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

26-27.12.2021 r. Gdańsk – konsultacja szkoleniowa
28-30.12.2021 r. Gdańsk – turniej międzypaństwowy 4Nations Cup (POL, TUN, NED, JPN)
02-05.01.2022 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
06-08.01.2022 r. Cuenca (ESP) – turniej międzypaństwowy (ESP, IRN, JPN, POL)
09-12.01.2022 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
13-30.01.2022 r. Bratysława (SVK) – finały Mistrzostw Europy mężczyzn 2022

  1. Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  2. Bis Bartłomiej – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  3. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  4. Czuwara Jan – HC Vardar 1961 (MKD)
  5. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  6. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  7. Jędraszczyk Piotr – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  8. Komarzewski Krzysztof – SPR Wisła Płock S.A.
  9. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  10. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  12. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  13. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  14. Pietrasik Ariel – TSV St. Otmar St. Gallen (SUI)
  15. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  16. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  17. Przytuła Damian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  18. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  19. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
  20. Tomczak Wiktor – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  21. Walczak Patryk – HC Vardar 1961 (MKD)
  22. Wałach Miłosz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  23. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A.
  24. Beckman Melwin – HK Aranäs (SWE) (od 02.01.2022)
  25. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)(od 02.01.2022)
  26. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER) (od 02.01.2022)

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Działakiewicz Szymon – VfL Gummersbach (GER)
  2. Fedeńczak Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  3. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  4. Krawczyk Paweł – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  5. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
  6. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
  7. Potoczny Michał – KRS Kristiansand Topphändball (NOR)
  8. Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  9. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Wichary Marcin – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog (26-31.12.2021)(02-04.01.2022)
Ryckiewicz Paweł – dietetyk (26-31.12.2021) (02-04.01.2022)(09-12.01.2022)
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta (od 09.01.2022)

I. Zbiórka zawodników dnia 26.12.2021 r. (niedziela) do godz. 19.30 Mercure Gdańsk Posejdon, ul. Kapliczna 30, 80-340 Gdańsk.
II. Zawodnicy powołani na zgrupowanie kadry narodowej przyjeżdżają osobno – indywidualnym środkiem transportu.
III. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest