22 lutego 2022

Kadra narodowa Mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

13-20.03.2022 r. Płock – zgrupowanie szkoleniowe

17 i 20.03.2022 r. Płock – mecze międzypaństwowe (POL-SWE)

  1. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica / SMS Kielce
  2. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)
  3. Czuwara Jan – HC Vardar 1961 (MKD)
  4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  6. Działakiewicz Szymon – VfL Gummersbach (GER)
  7. Fedeńczak Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  8. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER)
  9. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  10. Jędraszczyk Piotr – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  11. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  12. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  13. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  14. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  15. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  16. Pietrasik Ariel – TSV St. Otmar St. Gallen (SUI)
  17. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  18. Przytuła Damian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  19. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  20. Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  21. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
  22. Walczak Patryk – HC Vardar 1961 (MKD)

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Adamczyk Kamil – Sarrebourg Moselle Sud Handball (FRA)
  2. Beckman Melwin – HK Aranäs (SWE)
  3. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  4. Komarzewski Krzysztof – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Krawczyk Paweł – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  6. Ligarzewski Kacper – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  7. Nowak Marcel – 1. Vfl Potsdam 1990 (GER)
  8. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
  9. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  10. Tomczak Wiktor – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  11. Wałach Miłosz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  12. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin / SMS Płock
  13. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A.

Kadra szkoleniowa:

Rombel Patryk – trener główny
Jurecki  Bartosz – trener asystent
Wichary Marcin – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak  Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat  Paweł – psycholog
Ryckiewicz Paweł – dietetyk

Zbiórka zawodników dnia 13.03.2022 r. (niedziela) do godz. 19.00 Hotel Starzyński, ul. Piekarska 1, 09-400 Płock.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest