24 marca 2022

Mistrzostwa Polski Masters 2022

W dniach 10-12 czerwca 2022 roku odbędą się Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej Masters. Po raz kolejny honorowy patronat nad imprezą objął Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

ZPRP wspólnie z organizatorami turnieju zapraszają wszystkich miłośników piłki ręcznej do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Masters 2022.

Po raz trzeci Kalisz będzie gospodarzem jednej z największych handballowych imprez w Polsce. W rodzinnej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej rozgrywane są zawody z udziałem miłośników szczypiorniaka z całej Polski.

Turniej Masters to okazja do spotkania największych gwiazd sportu. We wcześniejszych edycjach MPM wzięły udział m.in legendy polskiej piłki ręcznej – Monika Marzec, Sabina Włodek, Mariusz Jurasik i Bartek Jurecki. Wiele wskazuje na to, że w tegorocznej edycji będzie można oglądać na parkiecie tego ostatniego. Akces na turniej w Kaliszu zgłasza również Małgorzata Rola. Była reprezentantka Polski i skrzydłowa lubelskiego klubu w tym roku będzie reprezentować barwy Young Ladies Lublin.

23 marca br. uruchomiony został elektroniczny system rejestracji drużyn i zawodników. Rejestracji drużyny można dokonać do dnia 21 maja 2022.

W tym roku organizatorzy turnieju zaplanowali cztery kategorie wiekowe dla mężczyzn: +35, +45, +50, +55 i dwie kategorie wiekowe dla kobiet: +33 i +40. Wszyscy uczestnicy muszą spełnić kryterium wieku oraz złożyć oświadczenie o stanie zdrowia. Wszystko szczegółowo określa regulamin zawodów tutaj.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest