15 maja 2022

Kamil Syprzak organizuje Sypa challange

Obrotowy reprezentacji Polski Kamil Syprzak, grający na co dzień w Paris Saint Germain, organizuje konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd do Paryża. Zgłoszenia można wysyłać tylko do końca maja.

Fantastyczna akcja zorganizowana przez Fundację reprezentanta Polski „Kamil Syprzak for Kids” jest skierowana do grup młodzieżowych w wieku 11 do 14 lat. W konkursie bierze udział drużyna. Co musi zrobić aby wygrać wyjazd do Paryża?

– Chodzi o nagranie trzech filmików. W pierwszym uczestnicy będą musieli się przedstawić i przekonać nas, dlaczego to ich drużyna powinna wygrać. Nie bez znaczenia dla całego konkursu będzie też to, że jestem obrotowym – i z tym związane będą dwa pozostałe filmiki. W jednym z nich zadaniem będzie pokazanie zagrywki z nieoczekiwanym podaniem do kołowego, a ostatni filmik to dowolna interpretacja hasła: “kołowy musi złapać wszystko” – wyjaśnia Kamil Syprzak. Liczymy tu na dużą kreatywność. Myślę, że będzie i śmiesznie, i ciekawie.

Zwycięzcy konkursu pojadą do Francji, gdzie spotkają się z reprezentantem Polski. Główną nagrodą będzie możliwość kibicowania drużynie PSG podczas meczu piłki ręcznej w Stade Pierre de Coubertin, a dodatkowo dzięki wsparciu Fundacji PSG laureaci konkursu odwiedzą również stadion piłkarski Parc des Princes, w którym na co dzień trenują piłkarze nożni PSG.

Co bardzo istotne zwycięzcy konkursu „Sypa Challenge” do Paryża wybiorą się na koszt organizatorów.

– Projekt “Sypa Challenge” został tak zaplanowany, aby dzieciaki nie ponosiły praktycznie żadnych kosztów. Dzięki wsparciu m.in. darczyńców Stowarzyszenia, jesteśmy w stanie zapewnić wyjazd i pobyt dla wygranej grupy wraz z ich opiekunami – kończy reprezentant Polski.

Zgłoszenia można podsyłać jeszcze przez 19 dni. 1 czerwca będzie to już niemożliwe. Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na stronie kamilsyprzak.com

Za organizację odpowiada wspomniane już stowarzyszenie “Kamil Syprzak for Kids”, a w realizacji projektu wspomagają je Fundacja PSG oraz Ambasada Polski w Paryżu.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest