9 czerwca 2022

Mistrzostwa Polski Masters 2022

Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Masters 2022. Komisja ds. Piłki Ręcznej Masters ZPRP podaje ostateczną liczbę zespołów uczestniczących w MP Masters 2022, które odbędą się w Kaliszu w dniach 11-12.06.2022 r.

10 czerwca w historycznej stolicy Wielkopolski rozpoczną się Mistrzostwa Polski Masters 2022. Jedną z największych imprez piłki ręcznej w Polsce zainauguruje w piątek mecz drużyn jedenastoosobowych. Mecze grupowe w poszczególnych kategoriach wiekowych rozpoczną się w sobotę od godziny 8:00.

Harmonogram Mistrzostw Polski Masters:

10 czerwca / piątek/

Campus Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, Wrocławska 193/195

12.00 – 18.00 rozpocznie się proces akredytacyjny drużyn

17.00 – 18.30 Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci

18.30 – 19.00 Otwarcie turnieju MP Masters Kalisz 2022

19.00 – 20.00 Mecz „Szczypiorniaka” drużyn jedenastoosobowych.

20.00 do 22.00 Bufet Powitalny

11 czerwca /sobota/

Od godziny 8.00 – 18.00 odbędą się mecze grupowe na czterech obiektach sportowych

– Hala ARENA w Kaliszu ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24

– Hala Szkoły Podstawowej w Nowych Skalmierzycach, ul. Okólna 8

– Hala Technikum im. św. Józefa w Kaliszu, ul Złota 144

– Hala Widowiskowo – Sportowa Gołuchów, ul Czartoryskich 53

11 czerwca /sobota/

Od godz. 20.00 – 3.00 Kursokonferencja z udziałem zawodników i zaproszonych gości w Campusie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości przy ulicy Wrocławskiej 193-195

12 czerwca /niedziela/

Hala ARENA w Kaliszu

8.00 – 10.00 Turniej Dzieci w Piłce Ręcznej

10.00 – 10.30 Wręczenie nagród dla dzieci

10.30 – 15.00 mecze finałowe MP Masters 2022

15.00 – 16.00 Wręczenie nagród oraz zakończenie turnieju

Uczestnicy tegorocznej edycji Mistrzostw Polski Masters 2022

KOBIETY +33

GRUPA A                                                                     GRUPA B

  1. POGOŃ SZCZECIN MASTERS                                   1. MASTERS JELENIA GÓRA
  2. SKRA WARSZAWA MASTERS                        2. COLLECTED TEAM
  3. MŻK ORLIK BRZEG                                                    3. TARNÓW MASTERS TEAM
  4. YOUNG LADIES LUBLIN                                 4. WILANOWIA WARSZAWA MASTERS

MĘŻCZYŹNI +35

GRUPA A GRUPA B

  1. ChKS ŁÓDŹ HANDBALL TEAM 1. OLD OSTROVIA OSTRÓW WLKP.
  2. CHROBRY GŁOGÓW 2.PASJONAT ZIELONA GÓRA
  3. DZIK WARSZAWA 3. MASTERS PUŁAWY

GRUPA C GRUPA D

  1. AGADAR MASTERS TARNÓW 1. MASTERS AZS UJK KIELCE
  2. POGOŃ ZABRZE MASTERS 2. MASTERS ŚWIDNICA
  3. MKS WIELUŃ OLDBOYS 3. BUDOWLANI NOWA SÓL

MĘŻCZYŹNI +45

GRUPA A GRUPA B

  1. HELIOS MASTERS CZEMPIN 1. OLDBOYS GRUNWALD
  2. KPR SZCZYPIORNO KALISZ 2. CHROBRY GŁOGÓW
  3. MASTERS HANDBALL TEAM OPOLE 3. BÓR MASTERS OBORNIKI ŚL.
  4. OLDBOYS GÓRNIK ZŁOTORYJA 4. BARTOŁĘKA

MĘŻCZYŹNI +50

GRUPA A

  1. MHT PABIANICE
  2. MASTERS KWIDZYN
  3. KPR SZCZYPIORNO KALISZ
  4. HELIOS MASTERS CZEMPIŃ

MĘŻCZYŹNI +55

GRUPA A

  1. OLDOBOYS GÓRNIK ZŁOTORYJA
  2. LWY JASIA ŁAZISKA GÓRNE
  3. CZUWAJ OLDBOYS
  4. MASTERS WARSZAWA
  5. OLDBOYS BOCHNIA

Wszystkie mecze niezależnie od kategorii wiekowej rozegrane zostaną w trybie 2×10′ . Indywidualne wykluczenie zawodnika z gry będzie wynosić 1′. Uczestnicy nie będą mieć możliwości wzięcia czasu dla drużyny w trakcie meczu

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest