14 listopada 2022

WP Narodowym Dostawcą MŚ2023

Wirtualna Polska Media S.A., od lat wspierająca polską piłkę ręczną, będzie Narodowym Dostawcą mistrzostw świata mężczyzn, które już w styczniu przyszłego roku odbędą się w naszym kraju.

Nawiązanie współpracy z wydawcą, który każdego miesiąca dociera do 22 mln realnych użytkowników, to bardzo ważny krok na drodze do promocji turnieju organizowanego wspólnie przez Polaków oraz Szwedów.

– To naturalne, że przy okazji największej imprezy w dziejach naszej piłki ręcznej nawiązujemy współpracę z największym wydawcą w polskim internecie. Portal WP SportoweFakty, który jest ważną częścią portfolio Grupy Wirtualna Polska, od lat wspiera szczypiorniaka w naszym kraju. Mamy nadzieję, że nadchodząca impreza będzie naszym wspólnym sukcesem, także dzięki wyjątkowym materiałom przygotowywanym przez dziennikarzy – mówi dyrektor turnieju Grzegorz Gutkowski.

Wirtualna Polska Media S.A. to na polskim rynku medialnym jednym z kluczowych mecenasów piłki ręcznej. Serwis WP SportoweFakty od 2017 roku jest Oficjalnym Partnerem Medialnym PGNiG Superligi Mężczyzn, a od 2020 roku – także Superligi Kobiet.

– WP SportoweFakty to nie tylko największy serwis sportowy w Polsce, to również bardzo aktywna społeczność kibiców. Oczekują oni zarówno najważniejszych newsów, jak i dokładnych analiz i materiałów zza kulis wielkich, sportowych imprez. Dlatego współpracę przy mistrzostwach świata traktujemy jako wyróżnienie, a jednocześnie zobowiązanie wobec kibiców. Dostarczymy im najlepsze relacje i materiały, tak by byli częścią jednej z największych imprez sportowych w Polsce w 2023 roku – mówi Anna Szuszkiewicz, head of promotions and sponsorship Wirtualnej Polski.

Gospodarzami MŚ 2023, które rozpoczną się już 11 stycznia o 21:00 meczem Polska – Francja w Spodku, będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock, Mazowsze i Gdańsk w Polsce oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Narodowymi Dostawcami turnieju w naszym kraju są – obok Wirtualna Polska Media S.A. – także Suzuki, Grupa LUX MED, Deloitte oraz firma Eventim, która prowadzi dystrybucję biletów na to wydarzenie. Sprzedaż wejściówek wciąż trwa. Więcej informacji na temat mistrzostw świata można znaleźć na www.handball23.com.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest