2 stycznia 2023

Turniej Noworoczny w Katowicach

Zapraszamy na konferencję prasową przed Turniejem Noworocznym, która odbędzie się 3 stycznia o godzinie 12:30 w Spodku Katowice (sala prawy bufet). Dwa dni później, 5 stycznia o godzinie 9:00, w tym samym miejscu zaplanowaliśmy śniadanie prasowe dla wszystkich przedstawicieli mediów.

Konferencja prasowa to okazja do rozmowy o Turnieju Noworocznym, który będzie nie tylko okazją do zobaczenia „na żywo” drużyny narodowej w rywalizacji z ciekawymi rywalami, ale także wydarzeniem przygotowującym do mistrzostw świata, które już w styczniu przyszłego roku zorganizują Polska oraz Szwecja.

Weźmie w niej udział trener reprezentacji Patryk Rombel i zawodnicy naszej drużyny. Gośćmi śniadania prasowego będą ambasadorzy MŚ 2023 oraz przedstawiciele Miasta Katowice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i komitetu organizacyjnego turnieju.

Spotkanie będzie okazją do przekazania nowych informacji o mistrzostwach, a także kolejnych wydarzeniach związanych z piłką ręczną, które odbędą się na terenie miasta i województwa – także już podczas samej imprezy.

Turniej Noworoczny będzie test eventem przed MŚ 2023, które potrwają od 11 do 29 stycznia. Gospodarzami będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock, Mazowsze i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji).

Narodowymi Dostawcami turnieju w naszym kraju są Suzuki, Deloitte, Grupa LUX MED, Grupa Wirtualna Polska oraz Eventim, który prowadzi dystrybucję biletów na to wydarzenie. Sprzedaż wejściówek na mecze MŚ 2023 oraz Turniej Noworoczny trwa. Więcej informacji na www.handball23.com.

Bilety na Turniej Noworoczny

https://www.eventim.pl/artist/noworocznyturniejtowarzyski/

Terminarz aktywności medialnych oraz Turnieju Noworocznego

3 stycznia

12:30 konferencja przedmeczowa z udziałem trenera oraz zawodników reprezentacji Polski (sala prawy bufet w Spodku Katowice)

4 stycznia

17:00 mecz Polska – Iran oraz pomeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera i zawodnika reprezentacji Polski

19:30 mecz Belgia – Maroko

5 stycznia

9:00 śniadanie prasowe poświęcone organizacji mistrzostw świata 2023 z udziałem przedstawicieli miasta, województwa, komitetu organizacyjnego oraz ambasadorów (sala prawy bufet w Spodku Katowice)

17:00 mecz Polska – Maroko oraz pomeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera i zawodnika reprezentacji Polski

19:30 mecz Belgia – Iran

6 stycznia

17:00 mecz Iran – Maroko

19:30 mecz Polska – Belgia oraz pomeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera i zawodnika reprezentacji Polski

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest