17 marca 2023

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Kosowo

6 kwietnia w Bielsku-Białej reprezentacja Polski kobiet rozpocznie kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2023. Rywalem drużyny Arne Senstada będzie Kosowo. Od dziś można nabywać bilety na to spotkanie.

Reprezentacja Polski kobiet po raz pierwszy w historii zagości w Bielsku-Białej. Meczem z Kosowem rozpocznie kwalifikacje na imprezę główną, którą w tym roku zorganizuje Dania, Szwecja i Norwegia. Drogę do tego turnieju Polki mają średnio skomplikowaną. Kosowianki z pewnością nie są potęgą w europejskim handballu i Biało-Czerwone będą zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Awans na Mistrzostwa Świata wydaje się być zatem formalnością, ale swoją pozycję w Europie trzeba będzie jeszcze udowodnić na parkiecie.

Pierwszy mecz kwalifikacyjny zostanie rozegrany 6 kwietnia o godzinie 17:45 w Hali Widowiskowej BBOSiR w Bielsku-Białej. Rewanż Polki rozegrają 11 kwietnia w Prisztinie.

Bilety na mecz Polska – Kosowo:

Kategoria I: 39

Kategoria I ulgowy: 19 zł

Kategoria II: 29 zł

Kategoria II ulgowy: 14 zł

Grupy zorganizowane – 10 pln*

*Grupy zorganizowane (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat) cena przy zamówieniu minimum 10szt. (na każdych 10 osób przypada jeden bilet bezpłatny dla opiekuna).

Osoby z niepełnosprawnością – bilety na platformę dla osób z niepełnosprawnością poruszające się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilet w cenie 14 pln  (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna).

Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety na mecz Polska-Kosowo dostępne w sprzedaży na stronie eventim.pl.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest