10 listopada 2023

Udane spotkania z przedstawicielami Lig Centralnych

W bieżącym tygodniu w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyły się spotkania z przedstawicielami klubów Ligi Centralnej Mężczyzn oraz Ligi Centralnej Kobiet. Rozmowy miały na celu dyskusję na temat rozwoju obu rozgrywek, zaprezentowanie planowanych innowacji oraz integrację środowiska.

We wtorek do siedziby ZPRP przybyli przedstawiciele klubów Ligi Centralnej Mężczyzn, natomiast w czwartek ZPRP gościł Prezesów oraz przedstawicieli klubów Ligi Centralnej Kobiet.

Oba spotkania charakteryzowała żywa dyskusja na temat funkcjonowania obu lig centralnych oraz wymiana zdań na temat założeń modelowych na przyszłe sezony.

Duża część rozmów dotyczyła jednego z najbardziej newralgicznych tematów, czyli terminarza obu lig i dostosowania go do transmisji internetowych. Duży nacisk położono na problem rozplanowania transmisji, aby kibice mieli okazję obejrzeć jeszcze więcej spotkań.

Rozmawiano o partnerach Lig Centralnych oraz o założeniach marketingowych obu rozgrywek. Uczestnicy podzielili się również pomysłami i planami na rozwój lig w przyszłości, mającymi na celu jeszcze większą profesjonalizację w zakresie marketingu i wizerunku Lig Centralnych Kobiet i Mężczyzn.

W obu spotkaniach uczestniczył Piotr Należyty, Prezes ORLEN Superligi, który podzielił się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami funkcjonującymi w najwyższej klasie rozgrywkowej.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest