8 lutego 2024

Zapowiedź 18. kolejki LCM i 13. serii LCK

W nadchodzący weekend odbędzie się siedem meczów w obu Ligach Centralnych. Pięć spotkań rozegrają mężczyźni, a tylko dwa kobiety.

Pierwsze starcie na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce odbędzie się w Wągrowcu. O 17:00 na boisko wybiegną szczypiorniści MKS Nielby, a ich rywalami będzie Siódemka Miedź Huras Legnica. Kwadrans później rozpocznie się mecz pomiędzy Budimex Stalą Gorzów a Śląskiem Wrocław. O 18:00 do walki o komplet punktów staną zawodnicy AKPR AZS AWF Białej Podlaski i Zagłębia Handball Team Sosnowiec. Równolegle w Mielcu miejscowi “Stalowcy” podejmą MKS Olimpię MEDEX Piekary Śląskie. Jako ostatni w sobotę zagrają CKS Jurand Ciechanów z Grot Blachy Pruszyński Anilaną Łódź. Początek tego meczu o 19:00.

Dwa ostatnie pojedynki 18. kolejki Ligi Centralnej Mężczyzn zostaną rozegrane w późniejszym terminie. Poniżej pełny rozkład gier:

Niedziela należy do kobiet! W ostatni dzień weekendu rozegrane zostaną dwa mecze w Lidze Centralnej Kobiet. Jako pierwsze na boisko wybiegną szczypiornistki SPR Pogoni Szczecin, a ich rywalkami będą zawodniczki SPR Sambor Tczew. Początek tego meczu o 17:00. O 20:00 Handball Warszawa podejmie na własnym terenie SPR Gdynię.

Pozostałe spotkania 13. kolejki Ligi Centralnej Kobiet odbędą się w innych terminach. Pełny terminarz tej serii rozgrywek obejrzycie na poniższej grafice.

Transmisje ze wszystkich meczów Ligi Centralnej Mężczyzn i Ligi Centralnej Kobiet można śledzić za darmo na portalu streamingowym TVCOM.PL. Partnerem Technicznym Lig Centralnych jest Mizuno, a Oficjalnym Dostawcą Piłek marka Molten.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest