Strona główna | Powołania | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

26.12-27.12.2018 – Opole – konsultacja szkoleniowa
28.12-29.12.2018 – Opole – Turniej Międzypaństwowy (JPN, CZE, ROU, POL)
02.01-06.01.2019 – Palencia (Hiszpania) – Turniej Międzypaństwowy (ESP, BLR, KSA, POL)
06.01-10.01.2019 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
10.01-13.01.2019 – Zug (Szwajcaria) – Mecze Międzypaństwowe (SUI – POL)

48379149_718108228575389_684271552488800256_n

1. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
2. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
3. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
5. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
6. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
7. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
8. Salacz Paweł – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
9. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
10. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (Niemcy)
11. Kowalczyk Bartosz – SPR Stal Mielec S.A.
12. Malcher Adam – KPR GO S.A.
13. Moryto Arkadiusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
14. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski – SMS Gdańsk
15. Paczkowski Paweł – HK Motor Zaporoże (Ukraina)
16. Przybylski Rafał – Fenix Toulouse Handball (Francja)
17. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
18. Syprzak Kamil – Barcelona Lassa (Hiszpania)
19. Szczęsny Denis – Tusem Essen (Niemcy)
20. Szyba Michał – Cesson Rennes Metropole HB (Francja)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)
Walczak Patryk – TuS N-Luebbecke (Niemcy)
Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo Lippe (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Przybecki Piotr – trener główny
Noch Paweł – trener asystent
Szmal Sławomir – trener asystent
Owczarski Tomasz – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Ryckiewicz Paweł – dietetyk
Ingielewicz Piotr – kierownik

I. Zbiórka zawodników w dniu 26.12.2018 (środa) do godz. 19.00, Hotel Mercure Opole, 45-018 Opole, ul. Krakowska 57/59
II. Zbiórka zawodników w dniu 02.01.2019 (środa) do godz. 08.00, Hotel Mariott Courtyard, 00-906 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1.