9 stycznia 2019

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 135

135 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY ALBUMY „100 WYDARZEŃ NA 100-LECIE POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ”.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

3

W NAJNOWSZYM NUMERZE DUŻO MIEJSCA POŚWIĘCILIŚMY NA PODSUMOWANIE MISTRZOSTW EUROPY KOBIET. BIAŁO-CZERWONE NIESTETY WRÓCIŁY DO DOMU JUŻ PO FAZIE WSTĘPNEJ. NA NASZYCH ŁAMACH OPISUJEMY DROGĘ DO ZŁOTA FRANCUZEK, WYSTĘPUJĄCYCH W ROLI GOSPODARZA. ANAZLIZUJEMY GRĘ NAJLEPSZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH. OPISUJEMY TEŻ STRONĘ ORGANIZACYJNĄ IMPREZY, KTÓRA W OCENIE UCZESTNIKÓW NIE WYPADŁA NAJLEPIEJ.

3

KINGA GRZYB PO MISTRZOSTWACH POWIEDZIŁA „PAS”. TA DEKLARACJA DOTYCZY WYSTĘPÓW W ZESPOLE NARODOWYM., GDYŻ NASZA SKRZYDŁOWA ZAMIERZA JESZCZE ZDOBYĆ MISTRZOSTWOPOLSKI Z MKS ZAGŁEBIEM LUBIN.

2

Byliśmy w Opolu, gdzie po 31 latach zawitała męska reprezentacja Polski. Triumf w 4Nations Cup (zwycięskie serie rzutów karnych z Japonią i Rumunią) świadczy o potencjale naszej drużyny, ale dystans do najlepszych jest jeszcze znaczny. Świadczy o tym chociażby towarzyski mecz z Niemcami, współorganizatorem tegorocznego mundialu. Następna okazja do spotkań z zespołem naszych zachodnich sąsiadów nadarzy się już w kwietniu, i to dwukrotnie. Tym razem stawką będą punkty w kwalifikacjach EHF EURO 2020.

4

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski to największa rewelacja jesieni PGNiG Superligi. Podopieczni Dmytro Zinchuka zdobyli więcej punktów niż Chrobry Głogów, Wybrzeże Gdańsk, Zagłębie Lubin oraz Energa Kalisz i są dziś siódmym zespołem w kraju.

4

Byli reprezentanci kraju, Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski oprócz klubowego grania w Kielcach organizują campy dla młodzieży. Inicjatywa godna nagłośnienia, wszak sukcesu w seniorskim sporcie nie odniesienie się bez odpowiedniego zaplecza i pracy u podstaw.

Kontynuujemy wizytę po zagranicznych ligach, w których grają Polacy. Dotarliśmy do francuskiego Cesson Rennes, gdzie występuje Michał Szyba. Handballowy szlak zaprowadził nas także na Islandię, do Selfoss. Tam z powodzeniem gra bramkarz Paweł Kiepulski.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest