15 stycznia 2019

III Noworoczny Turniej dzieci w Kopalni Soli Bochnia

III Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej Dzieci w Kopalni Soli Bochnia już za nami. W imprezie triumfował drugi zespół PGE Vive Kielce. Areną sportowych zmagań dzieci urodzonych w 2008 roku i młodszych była sala sportowa w Komorze Ważyn w Kopalni Soli Bochnia.

bochnia (1)

 

Podobnie jak przed rokiem atmosfera panująca podczas turnieju była rewelacyjna. Wszystko za sprawą ogromnego zaangażowania wszystkich uczestników oraz prezentowanej postawy fair play, zarówno ze strony zawodników jak i trenerów, oraz rodziców znajdujących się tego dnia w Komorze Ważyn Bocheńskiej Kopalni Soli.

W turnieju rywalizowało 12 drużyn: MOSiR I Bochnia, MOSiR II Bochnia, PGE Vive I Kielce, PGE II Vive Kielce, UKS Krakowiak 85 Kraków, SKS Kusy Kraków, UKS Orawa Jabłonka, UKS Kruki Skrzyszów, SPR Stal Mielec, UKS Wiertmet Libusza, Handballasy Tarnowskie Góry, UKS Olimpijczyk Racławice.

bochnia (2)

KOMUNIKAT KOŃCOWY [PDF]

Zawodnicy prezentowali niezwykle wysoki poziom sportowy. Wiele akcji budziło podziw wśród kibiców, a przecież na parkiecie występowali „zaledwie” dziesięciolatkowie.

Udział w turnieju pozwala łączyć aspekty sportowe ze zdrowotnymi. Dzieci mają szansę sportowej rywalizacji w uzdrowiskowych podziemiach Kopalni. Wspólne przebywanie w podziemiach Kopalni przyczynia się również do integracji dzieci i nawiązania kontaktów pomiędzy kadrą trenerską z różnych klubów.

bochnia (3)

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest