Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS Szczyrk w terminie 03-10.03.2019 r.

Jurasik

1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
3. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
4. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
5. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
6. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
7. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
8. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
9. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
10. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
11. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
12. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
13. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
14. Wodziński Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk
15. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
16. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
17. Kozłowski Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn
18. Krawczyk Paweł – SPR Pogoń 1945 Zabrze
19. Nowak Marcel – Fuchse Berlin Handball GMBH (Niemcy)
20. Pożniak Kornel – LKPR Moto-Jelcz Oława Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:
Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SMS Gdańsk
Lewalski Filip – KS Szczypiorniak Olsztyn
Targoński Robert – KS Szczypiorniak Olsztyn
Bartkowski Jakub – MKS Truso Elbląg
Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
Wróbel Gracjan – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 03.03.2019 (niedziela) do godz. 18.00 COS OPO Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.