Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

17.03-18.03.2019 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie
18.03-22.03.2019 – COS OPO Cetniewo – konsultacja szkoleniowa

50250739_321348585174236_7237543622072074240_n

1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
3. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
4. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – SMS Płock
5. Hoffmann Dominika – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
6. Jureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – SMS Płock
7. Kopańska Paulina – GTPR Gdynia – SMS Płock
8. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS Płock
9. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
10. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
11. Hypka Aleksandra – UKS Pantery Dopiewo
12. Jaśkowiak Agata – UKS Pantery Dopiewo
13. Niewiadomska Julia – Bensheim-Auerbach (Niemcy)
14. Pastuszka Michalina – Korona Handball Kielce
15. Peplińska Paulina – SPR Gdynia
16. Szczukocka Sara – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
17. Szulc Setia – Akademia Handballu Ruch Chorzów
18. Tarczyluk Wiktoria – MKS Truso Elbląg

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
Kawka Amelia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
Korytowska Julia – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
Lemiech Kinga – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
Byzdra Edyta – SPR Lublin SSA
Chodoń Nadia – SPR Lublin SSA
Głębocka Nikola – SPR Gdynia
Kozioł Patrycja – KPR Kobierzyce

Kadra szkoleniowa:
Struzik Adrian – trener główny
Jagodziński Marek – trener asystent
Niewiadomska Anna – trenerka współpracująca
Tsvirko Natallia – trenerka bramkarek
Mysera Krzysztof – fizjoterapeutka

I. Zbiórka zawodniczek dnia 17.03.2019 (niedziela) do godz. 15.00 Hotel Comfort Biznes, 05-800 Pruszków, ul. Bolesława Prusa 1.