Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn na mecze z Niemcami w kw. ME 2020

Kadra narodowa mężczyzn na mecze z Niemcami w kw. ME 2020

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

04.04-08.04.2019 – COS OPO Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
08.04-12.04.2019 – Gliwice – konsultacja szkoleniowa
10.04.2019 – Gliwice – 3. mecz eliminacji ME (POL – GER)
12.04-14.04.2019 – Halle (Niemcy) – konsultacja szkoleniowa
13.04.2019 – Halle (Niemcy) – 4. mecz eliminacji ME (GER – POL)

1. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
2. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A.
4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
5. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
6. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
7. Moryń Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
8. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
9. Szpera Marek – MKS Kalisz sp. z o.o.
10. Jarosiewicz Piotr – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
11. Podsiadło Paweł – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
12. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
13. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (Niemcy)
14. Kowalczyk Bartosz – SPR Stal Mielec S.A.
15. Malcher Adam – KPR GO S.A.
16. Moryto Arkadiusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
17. Paczkowski Paweł – HK Motor Zaporoże (Ukraina)
18. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
19. Syprzak Kamil – Barcelona Lassa (Hiszpania)
20. Szyba Michał – Cesson Rennes Metropole HB (Francja)
21. Walczak Patryk – TuS N-Luebbecke (Niemcy)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Łangowski Antoni – KPR GO S.A.
Przybylski Rafał – Fenix Toulouse Handball (Francja)
Rogulski Łukasz – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
Szczęsny Denis – Tusem Essen (Niemcy)
Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo Lippe (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Habrat Paweł – psycholog
Mirota Michał – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Ryckiewicz Paweł – dietetyk
Rosengarten Marcin – kierownik

I. Zbiórka zawodników w dniu 04.04.2019 (czwartek) do godz. 14.00, COS OPO Szczyrk, 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.