Strona główna | Rozgrywki Młodzieżowe | Trenerzy kadry poprowadzą treningi pokazowe w Sianowie

Trenerzy kadry poprowadzą treningi pokazowe w Sianowie

 

W dniach 10-11 maja w Sianowie odbędą się mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego dziewcząt z klas VI o Puchar ZZPR, połączone z pokazowymi zajęciami szkoleniowymi, które poprowadzą trener główny reprezentacji Polski kobiet – Leszek Krowicki oraz jego asystent w kadrze narodowej, a zarazem trener główny reprezentacji Polski juniorek – Adrian Struzik.

Fot. Ł.Laskowski / PressFocus (archiwum ZPRP)

Fot. Ł.Laskowski / PressFocus (archiwum ZPRP)

Tematyka zajęć :

Trener LESZEK KROWICKI:

– ATAK POZYCYJNY – BŁĘDY, TRENDY I MODA

– KONTRATAK – SZYBKI ŚRODEK, ĆWICZENIA POMAGAJĄCE W NAUCE I AUTOMATYZACJI POCZYNAŃ

Trener ADRIAN STRUZIK:

– WSPÓŁPRACA BOCZNY ROZGRYWAJĄCY – SKRZYDŁOWY – PODEJMOWANIE DECYZJI

– NAUCZANIE GRY 1X1, 2X2, 3X2 – FRAGMENTY GRY – SEKTOR BOCZNY

PLAN TURNIEJU – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO VI KLAS O PUCHAR ZZPR – DZIEWCZĘTA / SIANÓW / HALA SP nr 2 / 11-12.05.2019 

11.05.2019 (SOBOTA) 2×12 min.

 09:00   UKS MORSKI Sianów                            –           KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

 09:30   KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska   –           UKS LIDER Sławno

10:00    MKS KUSY 51 Szczecin                          –           SP 59 Szczecin

10:30    SP 23 CKS SMS Szczecin                        –           MKS KUSY 55 Szczecin

11:00    UKS MORSKI Sianów                            –           UKS LIDER Sławno

11:30    KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska  –           SP 59 Szczecin

12:00    KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska   –           MKS KUSY 55 Szczecin

12:30    MKS KUSY 51 Szczecin                          –           SP 23 CKS SMS Szczecin

13:00    UKS MORSKI Sianów                            –           SP 59 Szczecin

13:30    UKS LIDER Sławno                               –           MKS KUSY 55 Szczecin

14:00    KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska  –           SP 23 CKS SMS Szczecin

14:30    KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska   –           MKS KUSY 51 Szczecin

15:00    UKS MORSKI Sianów                           –           MKS KUSY 55 Szczecin

15:30    SP 59 Szczecin                                       –           SP 23 CKS SMS Szczecin

16:00    UKS LIDER Sławno                               –           MKS KUSY 51 Szczecin

16:30    KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska  –           KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

17:00    UKS MORSKI Sianów                            –           SP 23 CKS SMS Szczecin

17:30    MKS KUSY 55 Szczecin                          –           MKS KUSY 51 Szczecin

18:00    SP 59 Szczecin                                       –           KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska 

19:00  POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY SENIOREK LESZKA KROWICKIEGO

20:30  POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY JUNIOREK ADRIANA STRUZIKA 

12.05.2019 (NIEDZIELA) 2×12 min. 

08:30  POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY SENIOREK LESZKA KROWICKIEGO

09:45  POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY JUNIOREK ADRIANA STRUZIKA 

11:00    UKS LIDER Sławno                               –           KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

11:30    UKS MORSKI Sianów                            –           MKS KUSY 51 Szczecin  

12:00    SP 23 CKS SMS Szczecin                        –           KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

12:30    MKS KUSY 55 Szczecin                          –           KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

13:00   SP 59 Szczecin                                       –           UKS LIDER Sławno

13:30    UKS MORSKI Sianów                            –           KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

14:00    MKS KUSY 51 Szczecin                          –           KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

14:30    SP 23 CKS SMS Szczecin                        –           UKS LIDER Sławno

15:00    MKS KUSY 55 Szczecin                          –           SP 59 Szczecin

15:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD