Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na finał PGNiG Pucharu Polski mężczyzn

Lista akredytacyjna na finał PGNiG Pucharu Polski mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, fotoreporterów i operatorów kamer akredytowanych na mecz finałowy PGNiG Pucharu Polski mężczyzn, Orlen Wisła Płock – PGE Vive Kielce. Impreza odbędzie się w 12.05.2019 o g. 13:00 w Arenie Poznań.

Akredytacyjne będą wydawane godzinę przed spotkaniem – przy wejściu K.

Dziennikarze
1. Pluszewska Magda – PGE Vive Kielce
2. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy
3.. Zieliński Łukasz – Dziennik Płocki
4.. Cender Marek – Polskie Radio Kielce
5.. Kotwica Paweł – Echo Dnia
6.. Wrotniewska Barbara – Radio Meteor
7.. Łabęda Paweł – Canal+
8.. Mikołajczak Łukasz – Medialog
9.. Pluta Paweł – Wroclife  
10. Pawlikowska Natalia – igrzyska24.poinformowani.pl
11. Niedzielski Artur radiomixx.pl
12. Pawlicki Marcin – PAP
13. Błachowicz Adam – Radio Afera
14. Wysocki Damian – Radio eM Kielce
15. Wąsowicz Rafał – Pro Sport Biznes
16. Brzeziński Maciej – Eska Info Poznań
17. Pechman Damian – TVP Sport
18. Małachowski Adam – Gazeta Wyborcza Płock
19. Cytrowski Dawid – Radio Poznań
20. Matys Paweł – Gazeta Wyborcza Kielce
21. Staniec Wojciech – handballnews.pl
22. Basak Ewa – handballnews.pl
23. Andrzejczak Dariusz – Głos Wągrowiecki
24. Salva Leszek – TVP Kielce
25. Domański Mateusz – sportowegniezno.pl
26. Kuźniewski Mateusz – WTK Poznań


Fotoreporterzy i operatorzy kamer

1. Jaskółka Paweł – Press Focus
2. Piasecki Jakub – Akademia PR
3. Hoppel Włodzimierz –epoznan.pl
4. Krupieńczyk Agnieszka – Studio Trakcja
5. Kunushevci Yvette – freelancer
6. Grewe Angela – freelancer
7. Bujnowicz Krzysztof – Polskie Radio Kielce
8. Miller Arkadiusz – Polskie Radio Kielce
9. Jastrzębowski Adam – Foto Olimpik
10. Kozubek Sebastian – PGE Vive Kielce
11 Domagała Piotr – PGE Vive Kielce
12. Hybza Bartosz – Canal+
13. Skowron Elżbieta – Sportowy-Poznan.pl
14. Łukaszewski Dariusz – Pro Sport Biznes
15. Minkina Mirosław – Bisset
16. Kaczmarczyk Jakub – PAP
17. Zarębski Leszekradiomixx.pl
18. Bieńkowski Łukasz – Wisła TV
19. Betlejewski Mariusz Wisła TV
20. Figielek Maciej – 400 mm.pl
21. Budzyk Wojciech – Budzik Poznański
22. Anna Benicewicz-Miazga – ABMProjekt
23. Wodzicki Szymon – TVP Sport
24. Bakalarz Witek – Foto Perfect Sport Kielce
25. Słomka Wojciech – APAPhotoNews
26. Rychter Piotr – lepszyPOZNAN.pl
27. Dembiński Grzegorz – Głos Wielkopolski
28. Grupa Andrzej – Grand Sport/Interia.pl
29  Okaziciel – TVP Kielce
30. Jaroń Michał – Suzuki
31. Skrzypek Mikołaj – WTK Poznań.