Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na finał w Gnieźnie

Lista akredytacyjna na finał w Gnieźnie

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na mecz finałowy o PGNiG Puchar Polski kobiet, który odbędzie się w Gnieźnie 18 maja 2019 roku.

PGNiG Puchar Polski kobiet / Finał 2019 / Gniezno:

18.05 / g.13:45   Metraco Zagłębie Lubin – SPR Pogoń Szczecin

Odbiór akredytacji będzie możliwy w dniu meczu, od godziny 12:45, przy wejściu A do Hali Sportowo Widowiskowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie (ul. Sportowa 3).

MEDIA:

  1. Domański Mateusz – SportoweGniezno.pl
  2. Dyczewski Artur – Polskie Radio Szczecin
  3. Gądek Łukasz – SportGniezno.pl
  4. Jakubowski Robert – SPR Pogoń Szczecin
  5. Kaczmarczyk Jakub – Polska Agencja Prasowa
  6. Kulesza Piotr – Zaglebie.lubin.pl
  7. Lemanik Łukasz – Zaglebie.lubin.pl
  8. Michalski Dariusz – Polskie Radio Szczecin
  9. Muniak Rafał – RadioPoznan.fm
  10. Mysior Tomasz – Zagłębie Handball
  11. Napiórkowski Maciej – Handball.pl
  12. Olearczyk Mateusz – Freelancer
  13. Orłowicz Damian – Słowo Sportowe
  14. Pawlicki Marcin – Polska Agencja Prasowa
  15. Sosnowska Natalia – SportoweGniezno.pl
  16. Towarnicki Piotr – Zagłębie Handball

FOTOREPORTERZY i OPERATORZY KAMER:

  1. Andrachiewicz Paweł – Press Focus
  2. Błaszowski Oskar – SPR Pogoń Szczecin
  3. Drzewiecki Szymon – UM Gniezno
  4. Gandurski Damazy – UM Gniezno
  5. Jakubowski Paweł – Freelancer
  6. Jaskółka Paweł – Press Focus
  7. Jędrzejewski Grzegorz – 058sport.pl Agencja Fotograficzna
  8. Kowalczyk Karol – Suzuki Polska (operator)
  9. Kordys Tomasz – Freelancer
  10. Kozłowski Wojciech – SPR Pogoń Szczecin
  11. Łukasik Dawid – Suzuki Polska
  12. Maciejewski Hubert – SportoweGniezno.pl
  13. Maciejewski Maciej – TV Gniezno
  14. Malengowski Szymon – Radio Gniezno
  15. Mikuła Rafał – Moje-Gniezno.pl
  16. Minkina Mirosław – Freelancer
  17. Sawicki Bartosz – TV Regionalna Lubin
  18. Smolarek Magdalena – Tygodnik Gnieźnieński
  19. Strugalski Roman – SportGniezno.pl
  20. Trzeciak-Krupińska Halina – Telewizja Klubowa ZL TV (operator)
  21. Trzpil Grzegorz – Freelancer
  22. Sala Patryk – SPR Pogoń Szczecin (operator)