Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

05.06 – 06.06.2019 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie
06.06 – 11.06.2019 – Płock – konsultacja szkoleniowa
11.06 – 13.06.2019 – Prisztina (Kosowo) – konsultacja szkoleniowa
12.06.2019 – Prisztina (Kosowo) – 5. mecz eliminacji ME 2020 (KOS – POL)
13.06 – 16.06.2019 – Płock – konsultacja szkoleniowa
16.06.2019 – Płock – 6. mecz eliminacji ME 2020 (POL – ISR)

  1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  2. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  3. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  4. Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  6. Moryń Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  7. Jarosiewicz Piotr – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
  8. Podsiadło Paweł – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
  9. Łangowski Antoni – KPR GO S.A.
  10. Malcher Adam – KPR GO S.A.
  11. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  12. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  13. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
  14. Szpera Marek – MKS Kalisz sp. z o.o.
  15. Krieger Kamil – MMTS Kwidzyn S.A.
  16. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  17. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
  18. Gębala Maciej – S.C. DHfK Lipsk (Niemcy)
  19. Kowalczyk Bartosz – SPR Stal Mielec S.A.
  20. Moryto Arkadiusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
  21. Przybylski Rafał – Fenix Toulouse Handball (Francja)
  22. Syprzak Kamil – Barcelona Lassa (Hiszpania)
  23. Walczak Patryk – TuS N-Lubbecke (Niemcy)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo Lippe (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Habrat Paweł – psycholog
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Ryckiewicz Paweł – dietetyk
Adamska Paulina – statystyk
Rosengarten Marcin – kierownik

I. Zbiórka zawodników w dniu 05.06.2019 (środa) do godz. 19.30, Mariott Courtyard Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa.