14 czerwca 2019

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 139

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE.
TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ KOSZULKI POLO Z LOGO MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIOREK KIELCE 2018.

CZASOPISMO JEST DYSTRYBUOWANE W PUNKTACH EMPIK.
MOŻNA JE RÓWNIEŻ NABYĆ W SIEDZIBIE ZWIĄZKU. ZACHĘCAMY DO ZAKUPU PRENUMERATY.

W NAJNOWSZYM WYDANIU WYWIAD NUMERU PRZEPROWADZILIŚMY Z TRENERM MKS PERŁA LUBLIN, ROBERTEM LISEM. SZKOLENIOWIEC PRZYZNAJE, ŻE POLUBIŁ ŻENSKĄ ODMIANĘ PIŁKI RĘCZNEJ. PO PROSTU PRACA Z KOBIETAMI MA SWÓJ UROK. OD NOWEGO SEZONU NAZNACZONA BĘDZIE STEMPLEM LIGI ZAWODOWEJ.

SEZON LIGOWY WŁASNIE SIĘ SKOŃCZYŁ NA NASZYCH ŁAMACH PODSUMOWUJEMY OBIE PGNIG SUPERLIGI. W MĘSKIEJ Król pozostał królem, a w cieniu tronu skrył się najgroźniejszy pretendent. PGE Vive Kielce i Orlen Wisła Płock znów zmierzyły się w finale mistrzostw Polski i po raz ósmy z rzędu tytuł padł łupem klubu Bertusa Servaasa. Wśród pań dwudzieste pierwsze mistrzostwo Polski dla Lublina.

Od kilku numerów HP rozpisujemy się o zbliżających się mistrzostwach Europy w piłce ręcznej plażowej. Tym razem głos oddaliśmy trenerom seniorek i juniorek, czyli Markowi Karpińskiemu i Karolinie Pedzie. Nasze panie w Starych Jabłonkach będę broniły srebrnych medali zdobytych dwa lata temu w Chorwacji. Najwięksi optymiści uważają, że nie ma co bronić tylko trzeba atakować złote krążki.

Na moment zajrzeliśmy do Gliwic, gdzie dobitnie przekonaliśmy się jak doskonale od trzech lat funkcjonuje Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży. Pierwsze efekty już są. Szkoła może pochwalić się juniorskimi i młodzieżowymi reprezentantkami kraju.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest