12 września 2019

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 141

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE.
Tym razem do wygrania są (uwaga kolekcjonerzy!) DWIE maskotki EHF EURO 2016.

CZASOPISMO JEST DYSTRYBUOWANE W PUNKTACH EMPIK.
MOŻNA JE RÓWNIEŻ NABYĆ W SIEDZIBIE ZWIĄZKU. ZACHĘCAMY DO ZAKUPU PRENUMERATY.

W najnowszym wydaniu wywiad przeprowadziliśmy z trenerem Arne Senstadem. Norweg jeszcze we wrześniu, meczem z wyspami owczymi w kwalifikacjach EHF EURO 2020, zadebiutuje w roli selekcjonera Biało-Czerwonych.

Tylko 8 drużyn, 4 rundy, 28 serii i wiele niewiadomych – tak w skrócie wygląda nowy sezon kobiecych rozgrywek, które weszły na drogę zawodowstwa. Rozważamy jak ta zmiana może wpłynąć na kluby.

W męskiej PGNiG Superlidze przedstawiliśmy najciekawsze zmiany kadrowe. PGE Vive Kielce oraz Orlen Wisła Płock dały się ponieść transferowemu szaleństwu. W nowym sezonie różnica między potęgami i resztą PGNiG Superligi znowu się powiększy. Inne kluby postawiły przede wszystkim na Polaków.

Te dwa wymienione wyżej kluby najwięcej w naszym kraju pracują na ranking EHF. Zgodnie z nim, nad Wisłą cieszymy się szóstymi najlepszymi rozgrywkami w Europie. Jaka jest wartość naszej ligi na arenie międzynarodowej, które rozgrywki wyznaczają obecnie trendy? O tym można poczytać w środku numeru.

Dobiegł końca bardzo atrakcyjny sezon w plażowej odmianie piłki ręcznej. Decydujące spotkania mistrzostw Polski odbyły się na plaży w Darłowie. W finałach nie zabrakło emocji i dramatycznych zwrotów akcji, a złote medale zawisły na szyjach zawodniczek z Piotrkowa Trybunalskiego i zawodników z Gdańska.

Po dwudziestu latach wspólnego sędziowania karierę zakończyła jedna z naszych międzynarodowych par arbitrów, Bogdan Lemanowicz i Marek Baranowski. Obaj zgodnie przyznają, że na ten moment (limit wieku) od jakiegoś czasu się przygotowywali i istnieje życie po życiu sędziowskim.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest