18 września 2019

Nowa strona internetowa PGNiG Superligi

Nowa strona internetowa rozgrywek PGNiG Superligi już działa od kilku dni. Po miesiącach pracy, każdy z kibiców piłki ręcznej będzie mógł w łatwy sposób znaleźć w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek, wiadomości ze świata szczypiorniaka czy wideo ze spotkań. 

Na nowej stronie internetowej można znaleźć wszystkie aktualne wiadomości, terminarze, wyniki meczów czy kupić bilet. Nowością jest możliwość śledzenia wyników na żywo, a także oglądania transmisji z wybranych spotkań. Na stronie będzie można znaleźć też wszystkie aktualności. Przejrzysta szata graficzna czy intuicyjna nawigacja, nowoczesny wygląd i czytelne menu pozwolą każdemu szybko odnaleźć potrzebne informacje. 

– Nowa strona internetowa to przestrzeń, gdzie wreszcie każdy znajdzie w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące rozgrywek PGNiG Superligi. Aktualności, rozbudowane statystyki zespołów i zawodników, skróty video z meczów czy wywiady, możliwość śledzenia relacji LIVE punkt po punkcie czy oglądania transmisji telewizyjnej. Wszystko jest w pełni zintegrowane i w jednym miejscu. Nowa witryna jest prosta i czytelna, ale jednocześnie atrakcyjna wizualnie – mówi wiceprezes PGNiG Superligi, Piotr Należyty.

– Co więcej, strona internetowa została dostosowana również do wersji mobilnej. Platforma współgra z przeglądarkami na smartfonach, tabletach i komputerach. Jest w pełni responsywna. Platforma będzie też wspierała budowanie frekwencji w halach poprzez kreowanie dedykowanych reklam do kibiców. Ale nad tym jeszcze pracujemy – dodaje Piotr Należyty. 

Zapraszamy do śledzenia nowej strony: www.pgnig-superliga.pl

Równolegle toczą się prace nad stworzeniem nowej strony internetowej dla rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Nowa odsłona www.pgnig-superliga-kobiet.pl zostanie oddana do użytku na początku października. 

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest