Strona główna | Powołania | Kadra narodowa B mężczyzn

Kadra narodowa B mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

17-21.10.2019 r.  Pruszków                 – konsultacja szkoleniowa
22.10.2019 r.        Sittard (Holandia)  – mecz międzypaństwowy (NED – POL)
23.10.2019 r.     Panningen (Holandia) – mecz międzypaństwowy (NED–POL)

  1. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  2. Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Janikowski Kelian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  5. Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  6. Kowalczyk Bartosz – KS Azoty-Puławy
  7. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
  8. Marciniak Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  9. Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
  10. Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  11. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
  12. Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
  13. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  14. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  15. Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  16. Wałach Miłosz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  17. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.
  18. Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Adamski Kacper – MMTS Kwidzyn S.A.
  2. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  3. Bis Bartłomiej – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Góralski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  6. Lemaniak Michał – KPR GO S.A.
  7. Netz Kamil – MMTS Kwidzyn S.A.
  8. Siwak Karol – KPR GO S.A.
  9. Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  10. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
       Skórski Michał        – trener główny
       Rydz Paweł             – trener współpracujący
       Kamiński Łukasz   – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników w dniu 17.10.2019 r. (czwartek) do godz. 19.00, Hotel Victor Pruszków DeSilva, ul. Andrzeja 1, 05-800 Pruszków.