Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18-24.11.2019 r.   Siemiatycze  zgrupowanie szkoleniowe + turniej międzypaństwowy (BLR, CZE, DEN).

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  3. Hoffmann Dominika – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
  4. Jureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski- SMS Płock
  5. Kamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS Płock
  6. Kopańska Paulina – SPR Gdynia – SMS Płock
  7. Korytowska Julia – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
  8. Lemiech Kinga – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  9. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS Płock
  10. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  11. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  12. Byzdra Edyta – MKS Lublin S.A.
  13. Głębocka Nikola – SPR Gdynia
  14. Hypka Aleksandra- UKS Pantery Dopiewo
  15. Kozioł Patrycja – KPR Kobierzyce
  16. Niewiadomska Julia – Bensheim-Auerbach (Niemcy)
  17. Pastuszka Michalina – Korona Handball Kielce
  18. Szczukocka Sara – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  19. Tarczyluk Wiktoria – MKS Truso Elbląg

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

  1. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  2. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – SMS Płock
  3. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  4. Kawka Amelia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  5. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  6. Mielewczyk Matylda – SPR Gdynia
  7. Peplińska Paulina – SPR Gdynia

Kadra szkoleniowa:
Struzik Adrian – trener główny
Jagodziński Marek – trener asystent
Niewiadomska Anna – trener asystent
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodniczek dnia 18.11.2019 r. (poniedziałek) do godz. 17.00
Kompleks wypoczynkowy Eternite – Poznaj Podlasie, Wólka Nadbużna 66, 17-300 Siemiatycze.