6 kwietnia 2020

GOALCHA – Szkolenie online

Zapraszamy nauczycieli, trenerów oraz osoby pracujące z młodzieżą do skorzystania z webinaru live “GOALCHA Street Handball”, który odbędzie się 9 kwietnia 2020 roku w godz. 16 – 18.

Piłka ręczna GOALCHA Street została opracowana w celu przywrócenia piłki ręcznej do szkół i codziennego życia dzieci i młodzieży, a tym samym zbudowania pomostu prowadzącego do klubów piłki ręcznej. W tym celu niezbędny sprzęt został zredukowany do minimum – wszystko czego potrzeba to specjalna piłka GOALCHA, która jest łatwa w chwytaniu dla wszystkich osób, niezależnie od ich wieku, płci lub zdolności motorycznych.

Dzięki piłce ręcznej GOALCHA Street wszystko koncentruje się na pozytywnych wrażeniach – nie chodzi o rywalizację ani o to, kto strzelił więcej bramek. Jest to aktywność bez sędziego i trenera – gracze sami uzgadniają podstawowe zasady i ponoszą odpowiedzialność za ich przestrzeganie podczas meczu. Nie ma dobra ani zła.

Kurs webinar obejmuje następujące treści:
• Filozofia GOALCHA
• Jak pracować z GOALCHA – zasady pedagogiczne, metodologiczne i dydaktyczne
• Jak wdrożyć szkoły i kluby piłki ręcznej GOALCHA Street.

Ten internetowy kurs skierowany jest do osób pracujących jako nauczyciele, trenerzy, koncentrując się na dzieciach i młodzieży. Inicjatywa jest bezpłatna. Uczestnicy uzyskają dostęp do kilku filmów dydaktycznych, a także oficjalnych podręczników GOALCHA. Dodatkowo mają szansę porozmawiać z Ole Bruun Andersen, ekspertem GOALCHA, ponieważ kurs jest skonstruowany jako sesja na żywo.

Zapisy do 6 kwietnia (włącznie) pod adresem: schweiger@eurohandball.com

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest