27 kwietnia 2020

Procedura zwrotu biletów na mecze Polska – Rumunia i Polska – Litwa

W związku z decyzjami władz administracji państwowej dotyczących ochrony zdrowia, a także anulowaniem kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 kobiet i kwalifikacji Mistrzostw Świata 2021 mężczyzn przez Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF) wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na spotkania Polska – Rumunia oraz Polska – Litwa, otrzymają zwrot pieniędzy lub mogą liczyć na skorzystania z vouchera i wykorzystania go na przyszłe mecze reprezentacji lub inne wydarzenia organizowane przez ZPRP. Osoby, te proszone są o postępowanie według poniższej instrukcji:

Zwrot biletu:

1. Zakup biletów online.

Prosimy o odesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie:
http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/formularz-zwrotu-reklamacji-pl.pdf

W przypadku zagubienia paragonu prosimy załączyć zarówno formularz zwrotu jak i wypełnione oświadczenie. Również do pobrania ze strony internetowej:
http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/oswiadczenie-reklamacji-bez-01-2015.pdf

Bilety prosimy odesłać na adres:
EVENTIM Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 25
00-508 Warszawa

W przypadku biletów elektronicznych (ticketdirect), uprzejmie prosimy o odesłanie wypełnionego formularza zwrotu biletów, na adres e-mail (prosimy nie odsyłać takich biletów drogą pocztową): cc@eventim.pl

2. Zakup biletów w punktach stacjonarnych.

Należy zgłosić się do miejsca sprzedaży biletów. Zwrot będzie dokonany na miejscu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 31.03.2020 termin zwrotów wynosi do 180 dni

Fragment Ustawy, o którym mowa powyżej:

Art. 15zp. 1. Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.
2. Rozwiązanie umowy, o którym mowa w ust. 1, nie jest skuteczne w przypadku wyrażenia przez klienta zgody na otrzymanie w zamian od przedsiębiorcy vouchera do realizacji na poczet przyszłych wydarzeń w obszarze działalności przedsiębiorcy w ciągu roku od dnia, w którym miało się odbyć wydarzenie, za które klient wniósł zapłatę.
3. Wartość vouchera, o którym mowa w ust. 2, nie może być niższa niż kwota wpłacona na poczet realizacji dotychczasowej umowy przez klienta.

Pełna treść znajduje się w Dzienniku Ustaw pod tym linkiem: http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000056801.pdf

Zamiana na voucher:
Istnieje także możliwość skorzystania z vouchera i wykorzystania go na przyszłe mecze reprezentacji lub inne wydarzenia organizowane przez ZPRP. W tym przypadku prosimy o kontakt na adres e-mail: info@eventim.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest