Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk
w terminie 14-23.12.2020 r.

  1. Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  3. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
  4. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  5. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  6. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  7. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  8. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  9. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  10. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  11. Mitruczuk Krzysztof- KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  12. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  13. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  14. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  15. Słupski Michał – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  16. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  17. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  18. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  19. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  20. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  21. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  22. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
  23. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  24. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  2. Czapiewski Grzegorz- SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
  4. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  5. Kostro Marcin – KPR Legionowo Sp. z o.o.
  6. Smolibowski Bartosz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  7. Wodziński Dawid – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego