1 grudnia 2020

ME kobiet od czwartku na żywo w Eurosporcie!

W czwartek meczem z Norweżkami reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet rozpocznie udział w mistrzostwach Europy. Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże między innymi wszystkie mecze Polek, a także wiele innych pasjonujących starć. Każde spotkanie turnieju rozgrywanego od 3 do 20 grudnia w Danii będzie transmitowane także w Eurosport Playerze.

Fot. Eurosport

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet to najważniejsza reprezentacyjna impreza sezonu. W turnieju, który zostanie rozegrany od 3 do 20 grudnia w Danii wystąpi 16 najlepszych zespołów Starego Kontynentu, w tym reprezentacja Polski. W pierwszej fazie grupowej Biało-Czerwone zmierzą się z Norweżkami, Rumunkami i Niemkami. Eurosport posiada wyłączne prawa do transmisji turnieju. Na antenach stacji transmitowane będą najważniejsze mecze, w tym wszystkie spotkania Polek. Każdy mecz mistrzostw Europy dostępny będzie w Eurosport Playerze.

Rywalizację na antenach Eurosportu skomentuje zespół znakomitych ekspertów w tym między innymi była gwiazda kadry Iwona Niedźwiedź, były reprezentant Polski Robert Lis, a także Jakub Pieczatowski, Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych, Szymon Ratajczak i Piotr Bugajny.

Eurosport pozyskał w tym roku wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet w latach 2020, 2022, 2024 i 2026 oraz mistrzostw Europy mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w 2021, 2023 i 2025 roku.

Plan transmisji meczów reprezentacji Polski

  • 3 grudnia, 20:15, Polska – Norwegia, Eurosport 1 i Eurosport Player
  • 5 grudnia, 15:50, Polska – Rumunia, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • 7 grudnia, 18:05, Polska – Niemcy, Eurosport 1 i Eurosport Player.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest