22 grudnia 2020

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

26-29.12.2020 r. Jastrzębie Zdrój – konsultacja szkoleniowa + turniej
międzypaństwowy (POL, ALG, RUS)
30.12.2020 r. – 03.01.2021 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
04-05.01.2021 r. Eskisehir (Turcja) – konsultacja szkoleniowa
06.01.2021 r. Eskisehir (Turcja) – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (TUR-POL)
07-08.01.2021 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
09.01.2021 r. Płock – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (POL-TUR)
10-12.01.2021 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
13-31.01.2021 r. Kair (Egipt) – Mistrzostwa Świata

  1. Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  2. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER) (od 30.12)
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  6. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  7. Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
  8. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER) (od 30.12)
  9. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  10. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  11. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  12. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  13. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  14. Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER) (od 30.12)
  15. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  16. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  17. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  18. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
  19. Piechowski Mateusz – Ademar Leon (ESP)
  20. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  21. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  22. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  23. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA) (od 30.12)
  24. Walczak Patryk – RK Vardar Skopje (MKD)
  25. Wyszomirski Piotr – Grundfos Tatabánya KC (HUN)
  26. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  2. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  3. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  4. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  5. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
  6. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  7. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  8. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A.
  9. Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog
Ryckiewicz Paweł – dietetyk

I. Zbiórka zawodników dnia 26.12.2020 r. (sobota) do godz. 14.00 Hotel Dąbrówka, ul. 1 Maja 49, 44-330 Jastrzębie Zdrój.


SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest