27 maja 2021

ZPRP oficjalnym Partnerem Projektu „Ręczna na Orliku”

Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Fundacja Orły Sportu podpisały porozumienie w sprawie współpracy przy realizacji projektu „Ręczna na Orliku 2021”. Na mocy podpisanej umowy Związek został oficjalnym Partnerem Projektu.

Prezes Fundacji Orły Sportu – Rafał Wosik wraz z Dyrektorem Sportowy Związku Piłki Ręcznej w Polsce – Damianem Drobikiem

Ręczna na Orliku to kolejna edycja projektu przeznaczonego dla dzieci interesujących się piłką ręczną lub dopiero zaczynających swoją przygodę z tym sportem. Do programu może się zgłosić każde dziecko będące w I, II, III lub IV klasie Szkoły Podstawowej. Turniej na pierwszym, lokalnym etapie przeznaczony jest dodatkowo dla najmłodszych mogących rozwijać swoje talenty w zabawach typu skill challenge (rzuty do bramki, na odległość, slalom między pachołkami, tor przeszkód). Na tym etapie wyznaczamy 1 najlepszą drużynę chłopców i 1 dziewczyn, które walczą o swoje miejsca na etapie wojewódzkim. Każdy z uczestników etapu wojewódzkiego otrzymuje medal za udział w turnieju, a najlepsze drużyny nagrodzone zostaną dyplomami i pucharami. Organizator zapewnia poczęstunek oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu na zawody. Do etapu ogólnopolskiego przechodzą najzdolniejsze drużyny z Polski. Nasi zawodnicy będą walczyć w  Kielcach o tytuł  najlepszej drużyny w kraju. Każde dziecko otrzyma koszulkę i spodenki oraz gadżety, a najlepsze drużyny medale oraz puchary. Zapewniamy wyżywienie, zakwaterowanie oraz częściowe zwroty dojazdu na finałowe rozgrywki.

Wydarzenie jest przygotowane dla dzieci ze szkół podstawowych (I, II, III i IV klasa) – skill challenge dla I i II klasy, rozgrywki dla III i IV klasy (rocznik 2011 i 2010).

I etap – eliminacje: 01.06.2021 – 30.06.2021 (120 Orlików – w 12 województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, warmińsko – mazurskim, kujawsko – pomorskim, wielkopolskim, podlaskim, mazowieckim, lubuskim, łódzkim, dolnośląskim, świętokrzyskim, lubelskim).

II etap wojewódzki – 06.09.2021 – 25.09.2021 (12 Orlików – po 1 w każdym z wymienionych województw).

III etap krajowy – 01.10.2021 – 03.10.2021 (Kielce)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest