Strona główna | Powołania | Powołania Kobiety

Powołania Kobiety

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Kwidzynie w terminie 30.06–08.07.2021 r. Achruk Kinga – MKS Lublin S.A.Dorsz Aleksandra – 1. FSV Mainz 05 (GER)Drabik Joanna – MKS Zagłębie Lubin S.AGęga Marta – MKS Lublin S.A.Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Jakubowska Kinga – KPR Gminy KobierzyceJanas Natalia ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Cetniewie w terminie 13-16.06.2021 r. Hoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS PłockBerent Kinga – MKS BrodnicaCieślak ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry młodzieżowej kobiet (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 30.05. – 06.06.2021 r.                    Szczyrk                 – zgrupowanie szkoleniowe05-06.06.2021 r.                            Szczyrk                 – mecze międzypaństwowe POL – CZE Barska Iga – TS Pogoń 1922 w Żorach – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockGrobelna Daria ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2004 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 17-19.05.2021 r. Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockKoss Natalia – TS Pogoń 1922 w Żorach – SMS PłockKuśpiet Kaja – SPR Gdynia – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Cetniewie w terminie 16-19.05.2021 r. Barbara Zima w seniorskiej kadrze ma 5 występów na koncie / Foto: Paweł Andrachiewicz / PressFocus Hoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja szkoleniowa

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników na specjalistyczną konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Kielcach w terminie 16-19.05.2021 r. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS KielceGłuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS KielceHornik Szymon – SPR Górnik Zabrze – SMS PłockMarchewka Krystian- SKF Wisła Płock – SMS PłockMarkowski Maciej – MKS Zagłębie Lubin – ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry młodzieżowej kobiet (ur. 2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:11-15.04.2021 r.                             Szczyrk                 – konsultacja szkoleniowa16-18.04.2021 r.                             Tarnowskie Góry   – turniej międzypaństwowy (POL, RUS, ROU) Barska Iga – TS Pogoń 1922 w Żorach – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockGrobelna Daria – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:11-16.04.2021 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa17-18.04.2021 r. Bukareszt (ROU) – mecze międzypaństwowe (ROU – POL) Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockKoss Natalia – TS Pogoń 1922 w Żorach – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2006 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 11-15.04.2021 r. Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno – SMS PłockJuchacz Karolina- UKS Bukowia Buk – SMS PłockKurlej Zuzanna – KMKS Kraśnik – SMS PłockSkomra Zofia – UKS Bukowia Buk ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10-15.04. 2021 r. Warszawa – zgrupowanie szkoleniowe16.04.2021 r. Maria Enzersdorf (AUT) – mecz kwalifikacyjny do MŚ 2021 (AUT – POL)17-20.04.2021 r. Marki – konsultacja szkoleniowa20.04.2021 r. Marki – mecz kwalifikacyjny do MŚ 2021 (POL – AUT) Achruk Kinga – MKS Lublin S.A.Drabik Joanna ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet B na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Warszawie w terminie 10-16.04.2021 r. Balsam Magda – MKS Lublin S.A.Drażyk Magdalena – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.Haric Gabriela – Piłka Ręczna Koszalin S.A.Janas Natalia – KPR Gminy KobierzyceKozimur Katarzyna – EUROBUD JKS JarosławMatuszczyk Sylwia – EUROBUD JKS JarosławSarnecka Karolina – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:14-21.03. 2021 r. Wałbrzych – zgrupowanie szkoleniowe18-19.03.2021 r. Wałbrzych – mecze międzypaństwowe (POL – CZE) Achruk Kinga – MKS Lublin S.A.Drabik Joanna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Gęga Marta – MKS Lublin S.A.Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Janas Natalia – KPR Gminy KobierzyceKochaniak Karolina ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:14-18.03.2021 r. Szczyrk – konsultacja szkoleniowa19-21.03.2021 r. Siofok (HUN) – Turniej Nadziei Olimpijskich (HUN, AUT, POL, ROU) Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika- SKS Kusy Kraków – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 07-10.03.2021 r. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockKuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka ... Czytaj więcej »

Konsultacja szkoleniowa dziewcząt rocznika 2006

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur.2006 r. i mł.) na centralną konsultację szkoleniową, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 14-21.02.2021 r. Juchacz Karolina – UKS Bukowia Buk – SMS PłockSkomra Zofia – UKS Bukowia Buk – SMS PłockBuczyńska Wiktoria – MKS KarczewCieślak Antonina – MKS PR GnieznoDubiniak Aleksandra- SPR Pogoń 1945 ZabrzeGardian Natalia ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 14-17.02.2021 r. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch ... Czytaj więcej »

Konsultacja szkoleniowa dziewcząt rocznika 2006

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur.2006 r. i mł.) na centralną konsultację szkoleniową, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 08-14.02.2021 r. Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno – SMS PłockKurlej Zuzanna – KMKS Kraśnik – SMS PłockAdamczewska Justyna – MKS Victoria ŚwiebodziceBajtek Dagmara – UKS Lider SławnoBalas Weronika- KS BystraBalasiewicz Zuzanna – MMKS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:01-04.02.2021 r. Chorzów – konsultacja szkoleniowa05-06.02.2021 r. Maria Enzersdorf (AUT) – mecze międzypaństwowe (AUT-POL) Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika- SKS Kusy Kraków – SMS PłockKoss Natalia – TS Pogoń 1922 w Żorach – SMS PłockKuśpiet ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur. 2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Zakopane w terminie 13-20.12.2020 r. Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockGrobelna Daria – MKS Piotrcovia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Dzierżoniowie w terminie 13-20.12.2020 r. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika- SKS Kusy Kraków – SMS PłockKuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS PłockLeśniak Nikola – SKS Kusy Kraków – SMS PłockPiasecka ... Czytaj więcej »

EURO: Poznaliśmy skład Polek

Trener Arne Senstad ogłosił 17-osobowy skład reprezentacji Polski kobiet na Mistrzostwa Europy 2020 w Danii. Kapitanem zespołu jest 263-krotna reprezentantka kraju, Kinga Grzyb. Biało-Czerwone  do turnieju przygotowywały się na tygodniowym zgrupowaniu w Koszalinie. Nasza drużyna do Danii uda się czartem z lotniska w Szczecinie 1 grudnia o godz. 9:00. Po godzinie lotu samolot planowo ma wylądować w Billund.Polki grupie D ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 22-29.11.2020 r. Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockGrobelna Daria – MKS Piotrcovia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 22-29.11.2020 r. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockKuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS PłockLeśniak Nikola – SKS Kusy Kraków ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA KOBIET

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 22-30.11. 2020 r. Mielno – zgrupowanie szkoleniowe27-29.11.2020 r. Koszalin – turniej międzypaństwowy (POL, SRB, RUS)01-20.12.2020 r. Trondheim (NOR) – Mistrzostwa Europy Po turnieju międzypaństwowym w Koszalinie trener główny wyznaczy zawodniczki na Mistrzostwa Europy w Norwegii. Drabik Joanna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Drażyk Magdalena ... Czytaj więcej »

MŁODZIEŻOWA KADRA NARODOWA

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 30.10. – 08.11.2020 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe06-07.11.2020 r. – mecze międzypaństwowe (POL – AUT) Adamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.Beckman Melwin – HK Aranas (Szwecja)Borowczyk Mikołaj – OLSE Merksem (Belgia)Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.Czapliński Mikołaj ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce zgłosił do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej szeroki skład kobiecej reprezentacji Polski na EHF EURO 2020 (3-20 grudnia). Z grona 35 zawodniczek Arne Senstad wybierze zespół, który wystąpi w najważniejszej imprezie sezonu. Biało-Czerwone w norweskim Trondheim kolejno zmierzą się z zespołem gospodarza, Rumunią i Niemcami. POLSKA EHF EURO2020 – składPobierz Zgodnie z pierwotnym planem część norweska ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA JUNIOREK MŁODSZYCH

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 27.09. – 04.10.2020 r. Marki – zgrupowanie szkoleniowe03.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL – AUT)04.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL – AUT) Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA JUNIOREK

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 27 – 30.09.2020 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe01 – 04.10.2020 r. Kobierzyce – konsultacja szkoleniowa oraz turniej międzypaństwowy (AUT, CZE, Polska A, Polska B) Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet B na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Pruszkowie w terminie 28.09. – 04.10.2020 r. Janiszewska Katarzyna – Paris 92 (FRA)Kochaniak Karolina – MKS Zagłębie Lubin S.A.Kordowiecka Weronika – Iuventa Michalovce (SVK)Kozimur Katarzyna – EUROBUD JKS JarosławMatuszczyk Sylwia – EUROBUD JKS JarosławOlek Aleksandra – MKS Lublin S.A.Płomińska Oktawia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 27-29.09.2020 r. Warszawa – konsultacja szkoleniowa30.09-04.10.2020 r. Ystad (SWE) – zgrupowanie szkoleniowe01.10.2020 r. Lund (SWE) – mecz międzypaństwowy (Szwecja – Polska)03.10.2020 r. Ystad (SWE) – mecz międzypaństwowy (Szwecja – Polska) Balsam Magda – MKS Lublin S.A.Drabik Joanna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Galińska Emilia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Płocku w terminie 17-20.09.2020 r. Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS PłockCzerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 06-09.09.2020 roku. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockKuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 05-16.08.2020 r. Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS PłockCzerwińska Aleksandra- SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 05-16.08.2020 r. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockKoss Natalia – MTS Żory ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 29.07.-04.08.2020 roku. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 5-15.07.2020 roku. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockLewandowska Laura – MTS Kwidzyn – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Zakopane w terminie 22-30.06.2020 roku. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockHoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockJureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS PłockKopańska Paulina – SPR Gdynia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Cetniewie w terminie 02-14.06.2020 roku. Balsam Magda – SPR JKS JarosławDrabik Joanna – Siofok KC (HUN)Gawlik Weronika – MKS Lublin S.A.Gęga Marta – MKS Lublin S.A.Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin S.A.Kobylińska Monika – Brest ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Cetniewie w terminie 01-07.06.2020 r. N/z Marta Chodakowska Foto Łukasz Sobala / Press Focus Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 22-26.03.2020 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa27-29.03.2020 r. Lagoa (POR) – turniej międzypaństwowy (POR, POL, RUS, ROU) Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockHoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockJureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 i młodsze) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 22-25.03.2020 r. Kobyłka – konsultacja szkoleniowa 26-28.03.2020 r. Valcea (ROU) – mecze międzypaństwowe Rumunia-Polska Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS PłockGruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Cetniewie w terminie 15-18.03.2020 roku. Ciąćka Małgorzata – UKS Varsovia Warszawa – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockChodakowska Marta – EKS Start ElblągKrupa Natalia – UKS Varsovia WarszawaKuśpiet Kaja – SPR GdyniaLewalska Marta – MKS Zagłębie LubinNowakowska ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16-21.03.2020 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe 21-27.03.2020 r. Lubin – zgrupowanie szkoleniowe i mecz kw. ME 2020 (Polska–Rumunia) 27-29.03.2020 r. Ploiesti (ROU) – konsultacja szkoleniowa i mecz kw. ME 2020 (Rumunia–Polska) Balsam Magda – SPR JKS JarosławDrabik Joanna – Siofok KC ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet B na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16-22.03.2020 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe23-24.03.2020 r. Iława – mecze międzypaństwowe Polska – Niderlandy Cygan Katarzyna – EKS Start ElblągJaniszewska Katarzyna – TuS Metzingen (GER)Kozimur Katarzyna – SPR JKS JarosławKrólikowska Patrycja – MKS Lublin S.A.Maliczkiewicz Monika – MKS Zagłębie Lubin ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 23-26.02.2020 r. Hoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Warszawie w dniach 16-19.02.2020 r. Abramowicz Aleksandra – MTS ŻoryAchruk Kinga – MKS Lublin S.A.Balsam Magda – SPR JKS JarosławGawlik Weronika – MKS Lublin S.A.Gęga Marta – MKS Lublin S.A.Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 i młodsze) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 10-13.02.2020 r. w Grabówku. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockMęczykowska Nikola – MTS Kwidzyn – SMS PłockPiotrowska ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 19-22.01.2020 roku. Hoffmann Dominika – UKS Pantery Dopiewo – SMS PłockPiotrowska Lidia – UKS Pantery Dopiewo – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS PłockHypka Aleksandra – ... Czytaj więcej »

Warsztaty z Piłką Ręczną pod patronatem ZPRP

Oliwia Domagalska oraz Julia Niewiadomska (K2002) w dniach 14-16 grudnia ub.r. w Wiedniu wzięły udział w projekcie Respect Your Talent organizowanym przez Europejską Federacją Piłki Ręcznej. W ostatni dzień roku kalendarzowego obie juniorki pochodzące z Zabrza przeprowadziły Warsztaty z Piłką Ręczną pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce w rodzinnym mieście i przekazały wiedzę zdobytą podczas szkolenia w stolicy Austrii. ... Czytaj więcej »