4 października 2021

Liga Centralna: zmiana lidera

W Lidze Centralnej mamy nowego lidera. Został już nim, w miniony czwartek, zespół KS AZS AWF Biała Podlaska, który po weekendzie utrzymał tę pozycje dzięki lepszemu stosunkowi bramek.

Akademicy wysoko (31:22) pokonali SPR GKS Autoinwest Żukowo i i dzięki temu w tabeli wyprzedzili dotychczasowego przodownika KPR Legionowo.  Zespół z Mazowsza również zanotował trzecią w sezonie wygraną. KPR w wyjazdowym spotkaniu z MKS Wieluń o trzy punkty musiał walczyć dosłownie do samego końca. Szala zwycięstwa kilka razy w meczu przechylała się to na jedną to na drugą stronę. Zwycięska bramkę (31:30) dla gości w ostatnie sekundzie rzucił Maksymilian Śliwiński.

Trzecim zespołem z kompletem punktów na koncie jest KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. Podopieczni Macieja Nowakowskiego po raz drugi w sezonie wygrali na terenie rywala. Tym razem okazali się lepsi (26:20) w starciu z Budneksem Stalą Gorzów.

Jedynym zespołem z zerowym dorobkiem punktowym jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów (15 tytułów mistrza Polski) – Śląsk Wrocław.


SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest