12 października 2021

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

01-07.11.2021 r. Gryfino – zgrupowanie szkoleniowe
05-06.11.2021 r. Gryfino – mecze międzypaństwowe (POL-NOR)

  1. Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  3. Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  4. Karpiński Wiktor – MKS Brodnica – SMS Płock
  5. Korczak Bartłomiej – CKS Jurand Ciechanów – SMS Kwidzyn
  6. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  7. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  8. Ałaj Jakub – KPR GO S.A.
  9. Domagała Damian – KS Vive Handball Kielce S.A.
  10. Graczyk Igor – SPR Stal Mielec S.A.
  11. Iskra Patryk – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  12. Kosznik Tomasz – KS SPR „Chrobry” S.A.
  13. Krawczyk Paweł – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  14. Molski Dawid – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  15. Nowak Marcel – 1. Vfl Potsdam (GER)
  16. Reichel Dawid – KS Sokół Kościerzyna
  17. Stępień Dominik – OKPR Warmia Olsztyn
  18. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Słupski Michał – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kwidzyn
  2. Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  3. Wiaderny Szymon – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  4. Ekstowicz Artur – MMTS Kwidzyn S.A.
  5. Głuszczenko Marcin – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
  6. Klamrzyński Oskar – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.
  7. Wodziński Dawid – MKS Grudziądz
  8. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników dnia 01.11.2021 r. (poniedziałek) do godz. 18.00 Hotel Atol, ul. Wodnika 6, 74-100 Gryfino.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest