15 listopada 2021

Eventim oficjalnym partnerem biletowym MŚ2023

EVENTIM Sp. z o. o. i Związek Piłki Ręcznej w Polsce nawiązały współpracę, dzięki której firma została oficjalnym partnerem biletowym 28. Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023 na mecze rozgrywane w Polsce.

EVENTIM Sp. z o. o. jest spółką zależną CTS EVENTIM, europejskiego lidera rynku i technologii w sprzedaży biletów. EVENTIM wnosi do partnerstwa wyjątkowe doświadczenie. CTS EVENTIM był między innymi wyłącznym partnerem w sprzedaży biletów na igrzyska olimpijskie w 2006, 2014 i 2016 roku oraz Mistrzostwa Świata FIFA 2006.

Henryk Szczepański, prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP), komentuje: „EVENTIM to doświadczony partner w sprzedaży biletów na największe imprezy sportowe i lider sprzedaży biletów w Europie. Jest to firma o uznanej marce, wykreowanej na bazie współpracy z wieloma organizatorami imprez sportowych najwyższej rangi, w tym także turniejów mistrzostw świata i Europy w piłce ręcznej. Liczymy, że doświadczenie EVENTIM pomoże nam w budowie sukcesu mistrzostw świata. Eventim jest silnym partnerem na miarę wyzwania, jakie stawia przed nami organizacja turnieju”.

Joanna Comberska, Dyrektor Zarządzający EVENTIM Sp. z o. o., mówi: „Cieszymy się, że ZPRP wybrał firmę EVENTIM na swojego partnera w sprzedaży biletów. Z przyjemnością po raz pierwszy dostarczamy naszą wiodącą na rynku technologię międzynarodowej firmie sportowej w Polsce.”

Zespoły na 28. Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn rozegrają 112 meczów w Polsce i Szwecji. Turniej odbędzie się w dniach 11-29 stycznia 2023 roku. 61 spotkania odbędą się w naszym kraju. To największa impreza w historii polskiej piłki ręcznej. Reprezentacja Polski rozegra spotkania rundy wstępnej, w tym mecz otwarcia, w katowickim Spodku.

Przedsprzedaż biletów na mecze turnieju w naszym kraju ma ruszyć w marcu 2022 roku.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest