14 marca 2022

Konsultacja Szkoleniowa

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego oraz bramkarzy na konsultację, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 20-23.03.2022 r.

Zawodnicy szkolenia centralnego

  1. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość / SMS Kielce
  2. Lewczyk Piotr – MTS Kwidzyn / SMS Kwidzyn
  3. Marchewka Krystian – SKF Wisła Płock / SMS Płock
  4. Markowski Maciej – MKS Zagłębie Lubin / SMS Kielce
  5. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce / SMS Kwidzyn
  6. Wasiak Patryk – KS VIVE Kielce/ SMS Kielce
  7. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin/ SMS Płock
  8. Andrzejewski Bartosz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  9. Jagielski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
  10. Kamiński Oliwier – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Tomczak Wiktor – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  12. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Zawodnicy rezerwowi

  1. Mielczarski Piotr – UKS Bursa-Puławy / SMS Kielce
  2. Pepliński Marcin – SPR Wybrzeże Gdańsk / SMS Kielce
  3. Pstrąg Eryk – SPR Wybrzeże Gdańsk / SMS Kwidzyn
  4. Raczkowski Igor – MTS Kwidzyn/ SMS Kwidzyn
  5. Sarnowski Bartłomiej – UKPR Agrykola Warszawa / SMS Kielce
  6. Stolarski Michał – UKPR Agrykola Warszawa / SMS Płock
  7. Wleklak Kuba – SPR Wybrzeże Gdańsk/ SMS Kielce
  8. Wojnecki Olaf – SPR Wisła Płock S.A. / SMS Płock
  9. Petlak Dawid – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

Kadra szkoleniowa

Rombel Patryk – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta

Bramkarzy

  1. Chruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki / SMS Kwidzyn
  2. Ciupa Paweł – KS Azoty-Puławy S.A / SMS Płock
  3. Krawczyk Paweł – UKPR Agrykola Warszawa / SMS Płock
  4. Pieńkowski Sebastian – KS AZS AWF Warszawa / SMS Kielce
  5. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  6. Sowiak Fabian – ASPR Zawadzkie / SMS Kielce
  7. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz / SMS Kwidzyn
  8. Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
  9. Czapla Michał – SPR Górnik Zabrze
  10. Ligarzewski Kacper – „Piotrkowianin” Piotrków Trybunalski S.A.
  11. Nowak Gracjan – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
  12. Wałach Miłosz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  13. Zacharski Kacper – KPR Legionowo Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi

  1. Błażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  2. Kwasiborski Szymon – SPR Wisła Płock S.A./ SMS Płock
  3. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze / SMS Kielce
  4. Zimny Jakub – KPR Ostrovia sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa

Rydz Paweł – trener główny
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – video statystyk

Zbiórka zawodników szkolenia centralnego i bramkarzy do dnia 20.03.2022 r. (niedziela) do godz. 18.00

Hotel Anton, ul. Bolesława Prusa 1, 05-800 Pruszków

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest