12 czerwca 2022

Mistrzostwa Świata 2023 Musisz tam być!

Trwa sprzedaż biletów na mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych, które w styczniu przyszłego roku zorganizują Polska i Szwecja. Gospodarzami meczów w naszym kraju będą Katowice, Śląsk, Kraków, Małopolska, Płock oraz Gdańsk.

Mistrzowskie emocje rozpoczną się 11 stycznia. Gospodarzem ceremonii oraz meczu otwarcia, w którym udział weźmie reprezentacja Polski, będzie hala Spodek w Katowicach. Bilety na to wydarzenie można nabyć już za 99 zł.

Tamtejszy obiekt ugości aż 21 meczów turnieju. Nasi reprezentanci publiczności w Katowicach pokażą się trzykrotnie: także 14 i 16 stycznia. Jednym z rywali Biało-Czerwonych będą Francuzi lub mistrzowie Afryki. Pełne składy grup poznamy przy okazji losowania, które odbędzie się już 2 lipca.

Kup bilety na MŚ 2023 ->

Katowice podczas turnieju będą także domem dla kibiców oraz zawodników reprezentacji Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi rozegrają tam mecze zarówno fazy występnej, jak i – w przypadku awansu – rundy głównej. Ceny biletów na spotkania z ich udziałem zaczynają się od 29 zł.

Hiszpanie podczas turnieju zamieszkają w Krakowie. Wicemistrzowie Europy – jeśli awansują do rundy głównej – rozegrają w TAURON Arenie aż sześć spotkań. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego będzie prawdopodobnie jednym z głównych rywali reprezentacji Polski w walce o awans do ćwierćfinału.

Mecze Polaków na EHF Euro 2016 rozgrywane w Krakowie cieszyły się dużym zainteresowaniem – każde śledziło z trybuny 14-15 tys. widzów. Najtańsze bilety na występy naszej reprezentacji w rundzie głównej wciąż zaczynają się od 59 zł. Warto zatroszczyć się o ich nabycie już teraz.

Fani jednego z najlepszych piłkarzy ręcznych świata Sandera Sagosena będą mogli go zobaczyć najprawdopodobniej w dwóch miejscach. Norwegowie turniej rozpoczną od meczów w Krakowie i jeśli pokonają pierwszą fazę, to trzy kolejne spotkania rozegrają w Katowicach.

2022.04.25 Katowice Pilka reczna Reprezentacja Europejski Kongres Gospodarczy 2022 Briefing prasowy z prezentacja Maskotki i Pucharu Mistrzostw Swiata 2023 N/z Waldemar Bojarun, Bogdan Sojkin, Grzegorz Gutkowski Foto Marcin Bulanda / PressFocus 2022.04.25 Katowice Handball Polish National Team Season 2022 Briefing prasowy z prezentacja Maskotki i Pucharu Mistrzostw Swiata 2023 Waldemar Bojarun, Bogdan Sojkin, Grzegorz Gutkowski Credit: Marcin Bulanda / PressFocus

Kup bilety na MŚ 2023 ->

Spodek jest dziś obiektem, gdzie bilety sprzedają się najszybciej. Duży udział mają w tym fani zza granicy, choć dniem, na który wejściówek ubywa najszybciej, jest 14 stycznia. Swoje drugie spotkanie turnieju rozegrają wówczas Polacy.

Areną zmagań o Puchar Prezydenta Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) będzie Płock. 16 spotkań rozegrają tam drużyny, które nie przebrną przez fazę wstępną turnieju. Stawką rywalizacji będzie puchar, który zwycięzcom wręczy szef IHF-u Hassan Moustafa.

Wejściówki na spotkania w Orlen Arenie można nabyć już za 19 zł. Kibice spragnieni maratonu sportowych emocji mogą kupić także pakiet 7-dniowy, który pozwoli obejrzeć wszystkie spotkania Pucharu Prezydenta. Ceny zaczynają się od 99 zł.

Najważniejsze spotkania MŚ 2023, która odbędę się w Polsce, ugości ERGO ARENA Gdańsk. Obiekt położony na granicy Gdańska i Sopotu będzie areną dwóch ćwierćfinałów oraz półfinału. To bilety, które znikają najszybciej. Najtańsze można obecnie nabyć za 99 zł.

Kup bilety na MŚ 2023 ->

Mistrzostwa świata potrwają od 11 do 29 stycznia 2023 roku. Miastami Gospodarzami po stronie szwedzkiej są Goteborg, Malmo, Kristianstad, Jonkoping i Sztokholm.  To ostatnie ugości piłkarzy ręcznych przy okazji weekendu finałowego na piłkarskiej Tele2 Arena.

Narodowym Dostawcą MŚ 2023 w Polsce jest firma Eventim. Kolejnych poznamy niebawem. Sprzedaż biletów na mecze wciąż trwa. Dodatkowe miejsca pojawią w dystrybucji po losowaniu. Można je nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.handball23.com.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest