13 maja 2022

Zapowiedź 25 kolejki Ligi Centralnej

Po raz przedostatni w tym sezonie stanie naprzeciwko siebie 14 zespołów. Wszystkie mecze w ramach 25 kolejki odbędą się w sobotę.

Rywalizację rozpoczniemy o 17:00 meczami w Grudziądzu i Wrocławiu. Mający 16 punktów MKS  podejmie GKS Autoinwest Żukowo. Rywale znajdują się w tabeli osiem oczek wyżej. W hali Orbita zagości z kolei Budnex Stal Gorzów. W pierwszej rundzie gorzowska Stal na własnym terenie musiała uznać wyższość Śląska.

O godzinie 18:00 rozpoczną się kolejne trzy spotkania. Nielba Wągrowiec zagra z trzecią siłą Ligi Centralnej – Białą Podlaską. Lider podejmie Zagłębie Sosnowiec, a MKS Wieluń powalczy z Padwą Zamość. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zgromadziły identyczną liczbę punktów.

O 19:00 Warmia Energa Olsztyn rozpocznie w Biskupcu starcie z drużyną Tomasza Górecznego. To dla Siódemki Legnica mecz o zapewnienie sobie miejsca w następnym sezonie Ligi Centralnej.

25 kolejkę zakończy mecz KPR Legionowo z Orlenem Upstream SRS Przemyśl. Wicelider rozgrywek pożegna się tym meczem z własną publicznością, bo sezon zakończy na Dolnym Śląsku. To starcie będzie można śledzić na profilu Facebook Handball Polska od godziny 20:00.

25 kolejka Ligi Centralnej

MKS Grudziądz – SPR GKS Autoinwest Żukowo
17:00

Śląsk Wrocław – Budnex Stal Gorzów
17:00

MKS Nielba Wągrowiec – KS AZS AWF Biała Podlaska
18:00

ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosonowiec
18:00

MKS Wieluń – MKS Padwa Zamość
18:00

OKPR Warmia Energa Olsztyn – MSPR Siódemka Miedź Legnica
19:00

KPR Legionowo – Orlen Upstream SRS Przemyśl
20:00

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest