21 czerwca 2022

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 03-13.07.2022 r. w Bartoszycach.

Zawodnicy:

  1. Ciupa Paweł  – KS Azoty-Puławy S.A. / SMS Płock
  2. Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów / SMS Kwidzyn
  3. Hornik Szymon – SPR Górnik Zabrze / SMS Płock
  4. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń / SMS Płock
  5. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość / SMS Kielce
  6. Kozłowski Wojciech – MKS Żagiew Dzierżoniów / SMS Kwidzyn
  7. Marchewka Krystian – SKF Wisła Płock / SMS Płock
  8. Mielczarski Piotr – UKS Bursa Puławy / SMS Kielce
  9. Pieńkowski Sebastian – KS AZS AWF Warszawa / SMS Kielce
  10. Pruszkowski Bartosz – SKF KPR Sparta Oborniki / SMS Kwidzyn
  11. Rybarczyk Filip – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. / SMS Kielce
  12. Sarnowski Bartosz – UKPR Agrykola Warszawa / SMS Kielce
  13. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze / SMS Kielce
  14. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce / SMS Kwidzyn
  15. Wasiak Patryk – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  16. Welcz  Jakub – KU AZS UMCS Lublin / SMS Kielce
  17. Wierzbicki Franciszek – MKS Wieluń / SMS Kielce
  18. Kamiński Oliwier – SPR Wisła Płock S.A
  19. Sladkowski Jakub – SPR Górnik Zabrze
  20. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cacak Dawid – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec / SMS Kielce
  2. Jurasik Krystian – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  3. Krawczyk Paweł – UKPR Agrykola Warszawa / SMS Płock
  4. Lewczyk Piotr – MTS Kwidzyn / SMS Kwidzyn
  5. Luksa Jakub – KPR GO S.A. / SMS Kielce
  6. Markowski Maciej – MKS Zagłębie Lubin / SMS Kielce
  7. Olczyk Kacper – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  8. Rodak Mikołaj – KS Warszawianka Warszawa / SMS Kielce
  9. Sawicki Jan – KPR ROKiS Radzymin / SMS Płock
  10. Stolarski Michał – UKPR Agrykola Warszawa / SMS Płock
  11. Szymczak Krystian – SPR Wybrzeże Gdańsk / SMS Kwidzyn
  12. Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków / SMS Kielce
  13. Wywrot Szymon – SRS Przemyśl / SMS Kielce
  14. Zając Antoni – KSSPR Końskie / SMS Kielce
  15. Jagielski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk

Kadra szkoleniowa:

Bernacki Rafał – trener główny
Hanis Mateusz – trener asystent
Rydz Paweł – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Adamczyk Łukasz – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników dnia 03.07.2022 r. (niedziela) do godz. 18.00 Dworek Dębówko, Dębówko 1, 11-200 Bartoszyce.

Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest