14 września 2022

Liga Centralna na platformie InSports TV

Związek Piłki Ręcznej w Polsce rozpoczyna współpracę z amerykańską firmą Hudl. Jednocześnie informuje, że rozgrywki Ligi Centralnej Mężczyzn będą dostępne dla kibiców na platformie InSports TV.

Platforma streamingowa InSports TV w Polsce zadebiutowała 24 września 2021 roku. Jej pierwszym partnerem był Polski Związek Koszykówki. Firma, która na co dzień zajmuje się analizą statystyk sportowych dziś realizuje transmisje ponad 50 topowych rozgrywek na świecie a baza użytkowników przekracza 345 tys. fanów. Polska jest czwartym największym użytkownikiem platformy insports.tv. List intencyjny na prawa do relacjonowania spotkań Ligi Centralnej oficjalnie został podpisany we wtorek, 13 września br.

Tegoroczny sezon Ligi Centralnej zainauguruje rozgrywki już w najbliższy weekend. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 17/18 września. Wszystkie sześć spotkań w tych dniach będą dostępne dla kibiców piłki ręcznej za darmo. W dalszej części sezonu mecze Ligi Centralnej pokazywane będą w systemie pay per view.

Transmisje można oglądać na stronie internetowej insports.tv, tabletach i telefonach komórkowych w rozdzielczości 1080p, 720, 480 i 360. Mecze produkowane będą z użyciem jednej kamery z pełną grafiką, statystykami i komentarzem. 

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest