15 września 2022

Zapraszamy na Narodowy Dzień Sportu

W najbliższą niedzielę, 18 września, odbędzie się X edycja Pikniku pod nazwą Narodowy Dzień Sportu. Wśród wielu uczestników, na warszawskich błoniach PGE Narodowy, będzie również piłka ręczna.

3 mln ćwiczących osób, 5 000 wydarzeń i 100 sportowców – to podsumowanie dotychczasowych 9 edycji Narodowego Dnia Sportu. Wielkiego święta, które co roku ogarnia całą Polskę. Szkoły, siłownie, orliki, związki sportowe i inne organizacje otwierają swoje drzwi, organizują bezpłatne treningi, wspólnie ćwiczą i promują zdrowy tryb życia. Co roku w Narodowym Dniu Sportu biorą udział dzieci, dorośli i seniorzy. Tym razem widzimy się 18 września.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do późnego popołudnia. Wstęp na Piknik jest bezpłatny. Związek Piłki Ręcznej w Polsce postanowił w tym roku wziąć udział w wielkim finale NDS – Pikniku sportowo-rodzinnym na błoniach PGE Narodowego!

Na naszym stoisku będziecie mogli spotkać się z oficjalną maskotką Mistrzostw Świata 2023 – Paxem, a także spróbować swoich sił w naszej dyscyplinie. Ci, którzy na Błonie dotrą przed godziną 13:00 będą mogli osobiście spotkać Sławomira Szmala. Wybitny reprezentant Polski weźmie udział w konferencji, która rozpocznie się o godzinie 13:00.

W ramach Narodowego Dnia Sportu podobne wydarzenia odbędą się m.in. w Krakowie, Poznaniu, Lublinie czy mniejszych miejscowościach, takich jak Ciechocinek, Chełm oraz Zgierz. Narodowy Dzień Sportu jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizuje go Fundacja Zwalcz Nudę.

Więcej o pikniku znajdziecie tutaj ⬇

X Edycja Narodowego Dnia Sportu

Kampania jest współfinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest